"Outlander" szykuje niezapomniany odcinek. Zobaczcie Jamiego i Claire w zwiastunie i na nowym zdjęciu

"Outlander" (Fot. Starz)

0

Obiecali nam emocjonalne spotkanie po latach i tak właśnie będzie. Telewizja Starz wypuściła gorące zdjęcie i krótki zwiastun zapowiadający długo oczekiwany odcinek "A. Malcolm".

Po emocjonującej końcówce 5. odcinka ze spotkaniem w drukarni Jamiego "Outlander" nie planuje zwalniać tempa, ale planuje krótką przerwę. 6. odcinek, zatytułowany "A. Malcolm", zostanie pokazany 22 października i będzie wyjątkowy, także ze względu na długość (74 minuty). Możemy się w nim spodziewać ciągu dalszego tego, co widzieliśmy w tym tygodniu. Jamie i Claire odnaleźli się po 20 latach rozłąki, ale nie rzucili się sobie od razu w ramiona, bo dla niego to był za duży szok. Co dalej?

Producent wykonawczy serialu Matthew D. Roberts mówi w rozmowie z "Entertainment Weekly", że odcinek zacznie się jako dzień Jamiego. Zobaczymy wszystko z jego perspektywy, dowiemy się, co robił tego dnia i co poczuł w momencie, kiedy pojawiła się Claire. "To nie jest tylko opowieść Claire. To opowieść Jamiego i Claire. W książce jest tylko jej punkt widzenia, a my chcieliśmy pokazać obie perspektywy. Kiedy pisałem 6. odcinek, chciałem zaprezentować ten sam moment z perspektywy Jamiego. Chciałem dać fanom ten moment dwa razy" - tłumaczy Roberts.

Przedsmak tego, co nas za chwilę czeka, zobaczycie w krótkim zwiastunie odcinka, a i zdjęcie nie pozostawia wątpliwości co do tego, jakiego rodzaju perypetie nas czekają. Najseksowniejsza telewizyjna para powraca i to, że oboje są teraz 20 lat starsi, najwyraźniej nie sprawi ani im, ani serialowi żadnej różnicy. W zwiastunie wino, jest wymiana długich spojrzeń, powolne rozbieranie się i na koniec bezpośrednie pytanie: "Pójdziesz ze mną teraz do łóżka?". Na więcej musimy czekać do 22 października.

Outlander Season 3 2017