8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

Pierwsze 7 minut 3. sezonu "Mr. Robot". "Mr. Mercedes" z zamówieniem na 2. sezon. Przerwa w produkcji "Trzynastu powodów". A oprócz tego "Arrow", "Once Upon a Time" i nie tylko.

1. Pierwsze 7 minut 3. sezonu "Mr. Robot". Bobby Cannavale gra w "Mr. Robot" sprzedawcę używanych samochodów, który, jak zaraz się przekonacie, jest dość nietypowy. A oprócz niego pojawia się Whiterose (BD Wong) i Washington Township. Serial wraca w USA już dziś.

2. "Mr. Mercedes" z zamówieniem na 2. sezon. AT&T Audience Network zamówiło 10-odcinkowy 2. sezon "Mr. Mercedes". Zdjęcia ruszą w lutym, emisja przewidziana jest na lato 2018.

3. Przerwa w produkcji "Trzynastu powodów". Zdjęcia do 2. sezonu "Trzynastu powodów" zostały przerwane z powodu pożarów w północnej Kalifornii. Ekipa ma wrócić na plan w niedzielę.

4. Koniec "Survivor's Remorse" po 4. sezonie. Telewizja Starz ogłosiła, że obecny sezon "Survivor's Remorse" będzie już ostatni, a niedzielny finał będzie zarazem finałem całego serialu.

5. "Ransom" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja CBS zamówiła 2. sezon serialu "Ransom", składający się z 13 odcinków. Premiera w 2018 roku.

6. "Chicago Med" wraca w listopadzie. 3. sezon "Chicago Med" będzie mieć premierę 21 listopada.

7. Jeszcze jedna zapowiedź 6. sezonu "Arrow", a w niej Michael Emerson. Serial wraca w najbliższy czwartek.

8. Emma i Hak na zdjęciach z nowego odcinka "Once Upon a Time". Jennifer Morrison powróci jako Emma w najbliższym odcinku, więcej zdjęć tutaj. Uwaga na możliwy większy spoiler.

onceupon567

REKLAMA