7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Malcolm in the Middle" (Fot. FOX)

Frankie Muniz prawie nie pamięta, jak grał Malcolma. Spin-off "Synów Anarchii" powstaje od nowa, Michael Irby w głównej roli. "Longmire" powraca w listopadzie. A oprócz tego "Drunk History", "Wszyscy kochają Raymonda" i nie tylko.

1. Frankie Muniz prawie nie pamięta, jak grał Malcolma. Frankie Muniz, który grał główną rolę w 151 odcinkach "Zwariowanego świata Malcolma", przeszedł w międzyczasie dziewięć miniwylewów i liczne wstrząśnięcia mózgu. Aktor mówi, że dziś prawie nie pamięta czasu spędzanego na planie kultowego sitcomu. Choć praca w serialu była spełnieniem jego marzeń, teraz ma niemalże wrażenie, jakby to nigdy się nie wydarzyło.

2. Miguel Sandoval w spin-offie "Chirurgów". Miguel Sandoval dołączył do obsady spin-offu "Chirurgów", opowiadającego o strażakach z Seattle. Zobaczymy go w roli kapitana Pruitta.

3. Spin-off "Synów Anarchii" powstaje od nowa, Michael Irby w głównej roli. Michael Irby dostał główną rolę obok Edwarda Jamesa Olmosa w pilocie "Mayans MC", który powstaje od nowa. Zagra zupełnie nową postać - Obispo "Bishopa" Losę, zabójczego, lecz lojalnego faceta, który służył w Iraku, a teraz odpowiada za współpracę z kartelem.

4. "Drunk History - Pół litra historii" dziś w Comedy Central. Oparta na skeczach absurdalna komedia, w której polscy celebryci po pijaku opowiadają anegdoty historyczne, startuje 12 października o godz. 22:00 w Comedy Central (kolejne odcinki co czwartek). Tutaj znajdziecie naszych 10 powodów, dla których warto na serial zerknąć.

5. "Wszyscy kochają Raymonda" na kanale FOX Comedy. Emisja kultowego sitcomu w FOX Comedy rusza w poniedziałek, 16 października, o godz. 15:25.

6. "Longmire" powraca w listopadzie. Finałowy sezon "Longmire" startuje 17 listopada na Netfliksie.

7. Zagubiony Kumail Nanjiani w zapowiedzi "Saturday Night Live". Aktor z "Doliny Krzemowej" poprowadzi sobotni odcinek programu. Gościem muzycznym będzie Pink.

REKLAMA