7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Rekordowa oglądalność "Riverdale". "SEAL Team" z zamówieniem na cały sezon. Robert Patrick ma szansę pojawić się ponownie w "Z Archiwum X". A oprócz tego "Once Upon a Time", "Haters Back Off" i nie tylko.

1. Rekordowa oglądalność "Riverdale". 2,3 mln/0,8 - taką oglądalność miała premiera 2. sezonu "Riverdale". To oznacza wzrost o 67% w porównaniu ze styczniowym debiutem. Serial zawdzięcza to prawdopodobnie Netfliksowi. Premierowe odcinki w USA są co prawda pokazywane tylko w CW, ale już tydzień po majowym finale udostępniono na Netfliksie cały sezon. I tak zaczął się szał, który, również dzięki Netfliksowi, mamy także w Polsce.

2. "SEAL Team" z zamówieniem na cały sezon. Telewizja CBS zamówiła pełny sezon "SEAL Team", liczący 22 odcinki.

3. Robert Patrick ma szansę pojawić się ponownie w "Z Archiwum X". Robert Patrick, który wcielał się w 8. i 9. sezonie w agenta Johna Doggetta, może powrócić do tej roli. Chce tego Chris Carter, który nawet wpisał go do jednego z odcinków. Niestety, okazało się, że aktor nie będzie dostępny ze względu na to, że gra w "Skorpionie" na pełen etat. Ale ekipa "Z Archiwum X" nie traci nadziei.

4. Shemar Moore powróci do "Criminal Minds". Shemar Moore powróci gościnnie do "Criminal Minds" jako Derek Morgan.

5. Kolejni aktorzy w obsadzie "9-1-1". Rockmond Dunbar, Aisha Hinds, Kenneth Choi i Oliver Stark dołączyli do stałej obsady nowego serialu Ryana Murphy'ego. Ich role na razie są trzymane w tajemnicy.

6. Jennifer Morrison w sneak peeku z dzisiejszego odcinka "Once Upon a Time". Emma powraca i najwyraźniej ma jakieś dobre wiadomości dla Henry'ego (który już jest dorosły).

7. Zwiastun 2. sezonu "Haters Back Off". Serial wraca 20 października.

REKLAMA