7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Roswell" (Fot. WB)

CW stworzy nową wersję "Roswell". Amazon rezygnuje z serialu z Robertem De Niro. "The Night Shift" skasowane. A oprócz tego "Riverdale", "SMILF", "Agenci paranormalni" i nie tylko.

1. CW stworzy nową wersję "Roswell". 15 lat po zakończeniu oryginalnego "Roswell: W kręgu tajemnic" telewizja CW ogłosiła, że planuje nową wersję. Serial pisze Carina Adly MacKenzie ("The Originals"), a w porównaniu ze starym "Roswell" zmieni się jedno. Nowe będzie świadome tego, że leży tuż przy granicy z Meksykiem - pojawi się temat imigracji.

2. "The Night Shift" skasowane. NBC skasowało po czterech sezonach "The Night Shift".

3. Amazon rezygnuje z serialu z Robertem De Niro. Amazon odcina się od wszelkich związków z The Weinstein Company, po tym jak Harvey Weinstein został oskarżony przez kolejne kobiety o molestowanie seksualne. Serwis zrezygnował z serialu z Robertem De Niro i Julianne Moore, produkowanego przez The Weinstein Company. Aktorzy i twórca, David O. Russell, wydali oświadczenie, w którym wspierają tę decyzję. "The Romanoffs" Matthew Weinera przetrwa, bo w tym przypadku firma Weinsteina zostanie usunięta z grona producentów.

4. John Ales w ekipie "Sneaky Pete'a". John Ales dostał rolę powracającą w serialu Amazona. Zobaczymy go w roli brutalnego wesołka, który przyjechał do Stanów z Czarnogóry.

5. "Agenci paranormalni" w listopadzie w FOX Comedy. W niedzielę 5 listopada o godz. 16:05 na kanale FOX Comedy wystartuje nowa komedia "Agenci paranormalni" ("Ghosted") z Craigiem Robinsonem i Adamem Scottem. Z kolei 1 listopada o godz. 22:00 premierę będzie mieć 8. sezon "Współczesnej rodziny", a 4 listopada o godz. 22:00 7. sezon "Bob's Burgers".

6. Co dalej w "Riverdale"? Zwiastun 2. odcinka. Nowy odcinek nosi tytuł "Chapter Fifteen: Nighthawks". Tutaj znajdziecie galerię zdjęć.

7. Zwiastun "SMILF" - nowej komedii Showtime. Serial startuje 5 listopada.

Print

REKLAMA