6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wataha" (Fot. HBO)

Październikowa dostawa seriali w serwisie HBO GO. Nowa "Wataha" dziś w HBO i HBO GO. Spike Lee przedstawia zwiastun "She's Gotta Have It". A oprócz tego "Gunpowder" i nie tylko.

1. Październikowa dostawa seriali w serwisie HBO GO. W HBO GO są już dostępne pierwsze odcinki "Babylon Berlin", a także cała "Uczciwa kobieta" ("The Honourable Woman"), wszystkie sezony "Więzienia Oz" i "Luthera", dwa sezony "Billions" oraz dwa pierwsze odcinki 2. sezonu "Watahy". I na tym nie koniec, bo 16 października w serwisie zadebiutuje nowy serial "Biała sława" ("White Famous") i 2. sezon "Stacji Berlin", 18 października dokument "O.J.: Made in America", a 23 października brytyjski kryminał "Na granicy cienia" ("The Shadow Line").

2. Nowa "Wataha" dziś w HBO i HBO GO. 2. sezon "Watahy" startuje dziś o godz. 20:10 w HBO, w ramach odkodowanego weekendu. Dwa pierwsze odcinki od rana są dostępne w HBO GO, gdzie nowe odcinki będą się pojawiać z tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do telewizyjnej premiery. Naszą recenzję znajdziecie tutaj.

3. "Gunpowder" w przyszłym tygodniu w BBC. Składający się z trzech części serial BBC o spisku prochowym, w którym główną rolę gra Kit Harington z "Gry o tron", wystartuje 21 października.

4. Koniec "Being Mary Jane" w przyszłym roku. Telewizja BET planuje zakończyć w 2018 roku "Being Mary Jane" dwugodzinnym filmem, który będzie służył za finał całości.

5. "Błękitna fala" jako serial NBC. Telewizja NBC zamówiła pilota serialowej wersji filmu "Blue Crush" z 2002 roku, w którym grały Kate Bosworth i Michelle Rodriguez.

6. Spike Lee przedstawia zwiastun "She's Gotta Have It". Premiera serialu 23 listopada na Netfliksie.

REKLAMA