5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Dwójka nowych aktorów w 4. sezonie "Outlandera". Znamy część tytułów odcinków 2. sezonu "Stranger Things". Anna Hopkins dołącza do obsady "The Expanse". A oprócz tego "Saturday Night Live" i "Kacze opowieści".

1. Dwójka nowych aktorów w 4. sezonie "Outlandera". Maria Doyle Kennedy ("Orphan Black") i Ed Speleers ("Downton Abbey") dostali kluczowe role w 4. sezonie "Outlandera". Ona zagra Kennedy Jocastę, ciotkę Jamiego, która pojawia się w książce "Jesienne werble" (czwartej z cyklu). On z kolei wcieli się w irlandzkiego pirata Stephena Bonneta. Produkcja nowego sezonu już ruszyła w Szkocji.

2. Znamy część tytułów odcinków 2. sezonu "Stranger Things". Nowe "Stranger Things" zadebiutuje 27 października, a taką oto listę wypuścił ostatnio Netflix:

3. Larry David znów poprowadzi "Saturday Night Live". Komik będzie gospodarzem programu 4 listopada. Gościem muzycznym tego samego odcinka będzie Miley Cyrus.

4. Anna Hopkins dołącza do obsady "The Expanse". Znana z "Defiance" aktorka dostała rolę powracającą w "The Expanse". Zagra dziennikarkę o imieniu Monica, która zadebiutuje w połowie 3. sezonu.

5. Josh Brener w "Kaczych opowieściach". Znany z "Doliny Krzemowej" aktor pojawi się w odcinku z 21 października jako Mark Beaks, CEO Waddle, nowej firmy z branży IT, zlokalizowanej w okolicach Silverbeak.

REKLAMA