Konkurs z serialem "Belfer 2". Do wygrania 1. sezon na DVD i płyty z muzyką z serialu

"Belfer" (Fot. Robert Pałka/Canal+)

0

Od 22 października w niedzielne wieczory będziecie mogli oglądać w Canal+ 2. sezon "Belfra". A jeszcze przed jego startem możecie u nas wygrać płyty DVD z 1. sezonem i CD z muzyką z serialu.

"Belfer" wraca na antenę Canal+ 22 października o godz. 21:30 i trochę w serialu się zmieni, bo w 2. sezonie Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) zacznie pracę w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już w ciągu pierwszych dni dochodzi do tragedii, która rodzi mnóstwo pytań. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Obok Macieja Stuhra na ekranie zobaczymy tym razem m.in. Szymona Piotra Warszawskiego, Michalinę Łabacz, Elizę Rycembel, Zofię Wichłacz, Philippe'a Tłokińskiego, Stefana Pawłowskiego, Aleksandrę Domańską, a także Mirosława Haniszewskiego i Aleksandrę Konieczną.

A tuż przed startem nowego sezonu Serialowa zaprasza Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 5 zestawów, składających się z 1. sezonu "Belfra" na DVD i płyty CD z muzyką z serialu. Zadanie konkursowe tym razem jest wyjątkowo proste: Napiszcie, kto jest Waszą ulubioną postacią z "Belfra" i dlaczego. Prosimy, aby odpowiedzi nie przekraczały 500 znaków - doceniamy nie długość, tylko kreatywność i oryginalność uzasadnienia!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do 22 października 2017 roku, do godz. 23:59. W tytułach maili umieszczajcie "Konkurs Belfer". Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska, adresu kontaktowego, a także numeru telefonu.

belfer01

belfer02

belfer03