7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

Netflix planuje wydawać jeszcze więcej na oryginalne produkcje. Liv Tyler dołącza do obsady "Harlots". Maisie Williams gratuluje Sophie Turner zaręczyn. A oprócz tego "iZombie", "Ghosted" i nie tylko.

1. Netflix planuje wydawać jeszcze więcej na oryginalne produkcje. Przy okazji nowego sprawozdania finansowego szefowie Netfliksa zdradzili plan na 2018 rok: zamierzają wydać przynajmniej 7, a może i 8 mld dolarów na oryginalne produkcje. Rośnie nie tylko liczba seriali Netfliksa, ale i filmów, których w przyszłym roku ma się ukazać aż 80. W trzecim kwartale tego roku Netfliksowi przybyło 5,3 mln użytkowników. Ogólnie serwis ma obecnie 104 mln płacących klientów na całym świecie.

2. Liv Tyler dołącza do obsady "Harlots". Aktorka dostała stałą rolę w "Harlots". Zobaczymy ją w 2. sezonie jako Lady Isabellę Fitzwilliam, arystokratkę, której sekrety wychodzą na jaw i która niespodziewanie znajdzie przyjaciółkę i sojuszniczkę w prostytutce Charlotte Wells (Jessica Brown Findlay).

3. Dax Shepard zagra w "Ghosted". Aktor pojawi się gościnnie w roli czarującego programisty, który ma wątpliwe intencje.

4. Daniel Bonjour pojawi się w "iZombie". Znany z "The Walking Dead" aktor dostał rolę powracającą w 4. sezonie "iZombie". Zagra filmowca, który dokumentuje życie zombie w Seattle.

5. Riz Ahmed zagra w netfliksowym "Hamlecie". Netflix tworzy film, który będzie współczesną adaptacją "Hamleta". Tytułową rolę negocjuje Riz Ahmed z "Długiej nocy".

6. Księżniczka Tiana na zdjęciach z nowego odcinka "Once Upon a Time". A najbliższy piątek w "Once Upon a Time" zadebiutuje Mekia Cox jako Tiana. Odcinek nosi tytuł "The Garden of Forking Paths", zdjęcia znajdziecie tutaj.

DANIA RAMIREZ, ANDREW J. WEST, LANA PARRILLA, MEKIA COX

7. Tak Maisie Williams gratuluje Sophie Turner zaręczyn. W "Grze o tron" siostry, poza ekranem najlepsze przyjaciółki. Sophie Turner zaręczyła się z Joe Jonasem, a takie gratulacje złożyła jej Maisie Williams.

REKLAMA