7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Halt and Catch Fire" dostępne w serwisie ShowMax. W ShowMaksie będzie też polska wersja "Saturday Night Live". "Better Things" z zamówieniem na 3. sezon. A oprócz tego "Artyści", "Casual" i nie tylko.

1. "Halt and Catch Fire" dostępne w serwisie ShowMax. Jeden z najlepszych seriali ostatnich lat trafił do serwisu ShowMax. Na razie dostępne są trzy pierwsze sezony.

2. W ShowMaksie będzie też polska wersja "Saturday Night Live". Showmax nabył prawa do formatu SNL w ramach umowy z NBC Universal. Zostanie stworzona polska wersja, z polskimi aktorami. "Wprowadzając format na polski rynek, mamy ambicję stworzyć zupełnie nowy komediowy zespół. Zebrać w jednym miejscu wybitne talenty, osoby, które nie boją się podejmować kontrowersyjnych tematów i które zapoczątkują zupełnie nowy rodzaj komedii" - mówi Maciej Sojka, dyrektor zarządzający Showmax CEE. Start 2 grudnia, program będzie emitowany w soboty na żywo.

3. "Casual" z zamówieniem na finałowy sezon. Komediodramat platformy Hulu dostał zamówienie na składający się z 8. odcinków 4. sezonu, który zarazem będzie już finałowy.

4. "Better Things" z zamówieniem na 3. sezon. Obecnie emitowany jest 2. sezon "Better Things", ale już wiemy, że za rok zobaczymy 3. sezon.

5. Powstanie amerykańska wersja "Artystów". Telewizja Polska podpisała umowę przedwstępną z Intrigue Entertainment, na mocy której powstanie pilotowy odcinek amerykańskiej wersji "Artystów" TVP. Pilot zostanie zaproponowany różnym stacjom telewizyjnym.

6. Steve Buscemi w nowej komedii TBS. Steve Buscemi zastąpi Owena Wilsona w nowym serialu TBS "Miracle Workers". To składająca się z 7 odcinków komediowa antologia, w której Daniel Radcliffe zagra nisko postawionego anioła, zajmującego się ogarnianiem ludzkich modlitw. Buscemi wcieli się w jego szefa - Boga we własnej osobie.

7. FOX zamawia pilot komedii o rodzinie rdzennych Amerykanów. Serial nosi tytuł "Reservations", tworzą go Lucas Brown Eyes ("Young & Hungry"), David Katzenberg i Seth Grahame-Smith. Bohaterami będzie rodzina, która przeprowadza się z rezerwatu do Los Angeles, podążając za marzeniami 14-letniego syna.

REKLAMA