6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Fight" (Fot. CBS)

CBS zamawia reboot "Magnum". Paul Guilfoyle wróci do "The Good Fight". Mike Schur stworzy sitcom rodzinny dla ABC. A oprócz tego "Queen Sugar" i nie tylko.

1. CBS zamawia reboot "Magnum". Wąsaty detektyw z Hawajów powróci na telewizyjne ekrany. Peter Lenkov (showrunner "Hawaii Five-0" i "MacGyvera") napisze pilota do spółki z Erikiem Guggenheimem. Co ciekawe, to nie jest ten sam pilot, o którym pisaliśmy mniej więcej rok temu. Wtedy serial chciała przywrócić stacja ABC, a główną rolę miał odgrywać nie Magnum, tylko jego córka. CBS planuje bardziej konwencjonalne podejście.

2. Paul Guilfoyle wróci do "The Good Fight", pojawi się także w "Blindspot". Variety donosi, że Paul Guilfoyle pojawi się w nowym sezonie "Blindspot" jako fixer z tajemniczą przeszłością. Aktor powróci także do roli Henry'ego Rindella w "The Good Fight", na razie nie wiadomo w ilu odcinkach. 2. sezon "The Good Fight" zobaczymy w 2018 roku.

3. Mike Schur stworzy sitcom rodzinny dla ABC. Mike Schur ("The Good Place") i pisarz Shea Serrano ("The Rap Year Book: The Most Important Rap Song From Every Year Since 1979, Discussed, Debated, and Deconstructed") napiszą razem sitcom rodzinny, oparty na historiach Serrano z dzieciństwa.

4. Sophia Bush z główną rolą w nowym serialu. Sophia Bush ma zagrać główną rolę w pilocie 20th Century Fox TV, który na razie pozostaje tajemnicą.

5. Pilot "Nancy Drew" powraca, tym razem w NBC. Tony Phelan i Joan Rater piszą nową wersję pilota "Nancy Drew", w którym autorka młodzieżowych książek detektywistycznych będzie musiała zmierzyć się z prawdziwym morderstwem. Postać miała szansę już powrócić w serialu CBS, ale pilot z Sarah Shahi w roli głównej nie dostał zamówienia.

6. "Queen Sugar" ma nową showrunnerkę. Produkcję serialu w 3. sezonie poprowadzi Kat Candler.

REKLAMA