6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

"Belfer" wraca dziś z 2. sezonem. Producent "Stranger Things" tworzy serial o strasznym domu. Nowe zdjęcie z 2. sezonu "Stranger Things" z małymi pogromcami duchów. A oprócz tego "Lady Dynamite" i nowe projekty Wielkiej Czwórki.

1. Producent "Stranger Things" tworzy serial o strasznym domu dla CW. Shawn Levy, jeden z producentów wykonawczych "Stranger Things", stworzy dla telewizji CW pilot serialu "Epiphany". To thriller psychologiczny o grupie ludzi z mocami, którzy zostają zebrani w starej willi, by rozwiązać skomplikowany kod znajdujący się w jej strukturze.

2. Nowe zdjęcie z 2. sezonu "Stranger Things". Mali pogromcy duchów w nowej odsłonie - fotka ukazała się w Games Radar.

Stranger-Things-Season-2-Image

3. Zwiastun 2. sezonu "Lady Dynamite". A w nim zapowiedź kolejnych występów gościnnych, jakich nie zobaczycie w innych serialach.

4. CBS zamawia serial o informatorze. CBS zamówił pilotowy odcinek serialu "Whistleblower", którego bohaterem będzie były informator - facet, który stracił karierę, rodzinę i reputację, kiedy sprzeciwił się czemuś, co robił ogromny konglomerat. Teraz prowadzi firmę, która chroni takich jak on. Twórcami są Chris Silber ("NCIS: Nowy Orlean") i Jerry Bruckheimer (producent "CSI" i mnóstwa innych seriali).

5. ABC zamawia serial o małżeństwie. David Hubbard i Doug Robinson ("The Goldbergs") tworzą dla ABC nowy serial "Vows", który będzie opowiadał o małżeństwie z perspektywy czterech różnych par, w jakiś sposób powiązanych ze sobą.

6. "Belfer" wraca dziś z 2. sezonem. 22 października o godz. 21:30 w Canal+ będziecie mogli obejrzeć premierę 2. sezonu "Belfra". Canal+ będzie odkodowany już od godz. 17:00, szczegóły tutaj.

REKLAMA