Takiej Michelle Dockery jeszcze nie widzieliście. Aktorka jako drag queen w "Dobrym zachowaniu"

"Good Behavior" (Fot. TNT)

0

Przyzwyczailiście się już do seksownych przebieranek Michelle Dockery w "Good Behavior"? To teraz sprawy wejdą na nowy poziom. To już naprawdę nie jest nasza dawna Lady Mary!

Jak już wiemy od ponad roku, Michelle Dockery to nie tylko Lady Mary z "Downton Abbey". Brytyjska aktorka świetnie odnalazła się w miksie seksownego thrillera i opowieści o kobiecej antybohaterce, jakim jest "Good Behavior" telewizji TNT. Jednym z głównych wyróżników jej bohaterki, Letty - zawodowej złodziejki, samotnej matki i kobiety uwikłanej w nietypowy związek z płatnym zabójcą - są peruki, noszone na różne okazje.

Ale w odcinku z 12 listopada (czyli 5. odcinku 2. sezonu) te przebieranki mają wejść na nowy poziom. Na potrzeby kolejnej szalonej akcji Letty wcieli się w drag queen, a serwis EW.com prezentuje pierwsze zdjęcia i krótki klip. Postać, w którą przeobrazi się Letty, nazywać się będzie Priscilla McCall. Serial "pożyczył" to nazwisko od sklepu z sekszabawkami w Wilmington, w Północnej Karolinie, gdzie "Good Behavior" jest kręcone.

Wśród atrakcji odcinka z drag queen znajduje się m.in. występ, w którym Letty będzie udawać Donnę Lewis w utworze "I Love You Always Forever".

Good Behavior Ep 205 6/26/17 GB_S2_205_06262017_0379.JPG

Good Behavior Ep 205 6/29/17 GB_S2_205_06292017_0488.JPG