6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Sophia Bush komentuje swoje odejście z "Chicago P.D.". Netflix wypuszcza jeszcze jeden klimatyczny plakat "Stranger Things". Freeform podaje datę premiery "Grown-ish". A oprócz tego spin-off "Synów Anarchii" i nie tylko.

1. Raoul Trujillo w spin-offie "Synów Anarchii". Raoul Trujillo dostał stałą rolę w "Mayans MC", którego pilot kręcony będzie od nowa. Zagra wiceszefa tytułowego klubu.

2. "Grown-ish" wystartuje w styczniu. Spin-off "Black-ish", opowiadający o Zoey na studiach, będzie mieć premierę 3 stycznia.

3. Nowy sezon "The Walking Dead" startuje dziś wieczorem w FOX-ie. O godz. 22:00 na kanale FOX Polska będziecie mogli obejrzeć premierę 8. sezonu "The Walking Dead", która jest zarazem 100. odcinkiem serialu.

4. Sophia Bush komentuje swoje odejście z "Chicago P.D.". "Odejście z tego serialu pochłonęło dużo mojego czasu i ciężkiej pracy. Odeszłam, bo chciałam. Kropka" - skomentowała Sophia Bush insynuacje na temat tego, że została zwolniona z "Chicago P.D.". Aktorka jest już zajęta nowym projektem (pilotem 20th Century Fox), a to, że nikt jej z serialu o policjantach z Chicago nie wyrzucił, potwierdza także jego twórca, Dick Wolf.

5. CW zamawia pilota "School for Psychics". Nowy serial CW oparty jest na jeszcze niewydanej serii książek K.C. Archer, opowiadających o dziewczynie, która jest medium i zostaje zwerbowana przez rząd do tajnego programu. Bohaterka szybko musi oswoić się ze swoimi mocami i ruszyć do działania. W planach są trzy książki (pierwsza w kwietniu). Serial tworzą Paul Sciarrotta ("Jane the Virgin"), Dan Jinks i Jason Egenberg.

6. Jeszcze jeden klimatyczny plakat 2. sezonu "Stranger Things". Serial wróci 27 października.

5 days. #StrangerThings

Post udostępniony przez Stranger Things (@strangerthingstv)