Gdzie podziewa się Jedenastka? Fragment 2. sezonu "Stranger Things" i kilka nowych zdjęć

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

W piątek nasz świat wywróci się za sprawą Netfliksa na drugą stronę. Mamy nowy klip 2. sezonu "Stranger Things" i kilka fotek z serialowymi dzieciakami w roli głównej.

Premiera 2. sezonu "Stranger Things" za cztery dni, co oznacza, że nowych zwiastunów raczej już nie zobaczymy. Ale netfliksowa machina promocyjna jeszcze się nie zatrzymała. Dziś pojawił się fragment nowego odcinka, w którym Mike dzielnie ignoruje wszelkie pytania o Jedenastkę i teksty w stylu "ona jest niebezpieczna".

2. sezon "Stranger Things" będzie się dziać w 1984 roku, blisko rok po wydarzeniach, które oglądaliśmy poprzednio. Mieszkańcy Hawkins w stanie Indiana wciąż nie mogą się otrząsnąć po koszmarze związanym z Demogorgonem i tajemnicami miejscowego laboratorium. Will Byers został wyciągnięty z Drugiej Strony, ale to nie koniec mrocznych przygód, raczej dopiero początek.

W ekipie nie zabraknie dzieciaków, także nowych, w których wcielą się Dacre Montgomery i Sadie Sink. Co u nich słychać, możecie zobaczyć na zdjęciach udostępnionych przez Netfliksa. Premiera 2. sezonu "Stranger Things" zaplanowana jest na 27 października.

stranger-things01

stranger-things-02

stranger-things03

stranger-things04