6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ray Donovan" ma zamówienie na 6. sezon, ale czeka go duża zmiana. CBS kasuje "Zoo". "UnReal" już kompletuje obsadę 4. sezonu. A oprócz tego "Chicago P.D.", nowy projekt Issy Rae i nie tylko.

1. "Ray Donovan" z zamówieniem na 6. sezon. "Ray Donovan" dostał zamówienie na 6. sezon (12 odcinków), ale czeka go duża zmiana. Akcja przeniesie się do Nowego Jorku, gdzie częściowo był kręcony finał 5. sezonu.

2. CBS kasuje "Zoo". Serial kończy się po trzech sezonach.

3. "UnReal" już kompletuje obsadę 4. sezonu. W 4. sezonie "UnReal" pojawi się kilka nowych twarzy, w tym François Arnaud ("Midnight, Texas") i Meagan Holder ("Pitch"), którzy zagrają odpowiednio producenta i agentkę nieruchomości. Oprócz nich do obsady "UnReal" dołączą: Natalie Hall ("True Blood"), Alejandro Muñoz, Alli Chung ("Dark Matter"), Meghan Heffern ("Designated Survivor"), Christopher Russell ("Star Trek: Discovery"). Opisy wszystkich postaci znajdziecie pod linkiem wyżej. A 3. sezon "UnReal" będzie mieć premierę w lutym 2018 roku.

4. Simon Helberg tworzy dla CBS komedię o CIA. CBS zamówił serial komediowy "Need to Know", opowiadający o pracy w CIA. Twórcami są Simon Helberg ("The Big Bang Theory"), Jocelyn Towne, Scott Weinger ("Fuller House") i scenarzysta Zach Ayers ("State of Affairs"), który przez pewien czas pracował dla agencji.

5. John Pankow pojawi się w "Chicago P.D.". Znany z "Odcinków" aktor pojawi się gościnnie w roli sędziego i zarazem dawnego kolegi Hanka Voighta (Jason Beghe) z Akademii Policyjnej.

6. Issa Rae tworzy serial dramatyczny dla HBO. Issa Rae i Angela Flournoy, autorka "The Turner House", stworzą serial opowiadający o afroamerykańskiej rodzinie, która żyje w Los Angeles w burzliwych latach 90.

REKLAMA