5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Big Mouth" (Fot. Netflix)

"Big Mouth" z zamówieniem na 2. sezon. "The Walking Dead" z najsłabszą oglądalnością od lat. Sara Ramirez dostała pierwszą stałą rolę po "Chirurgach". A oprócz tego "Tremors" i nie tylko.

1. "Big Mouth" z zamówieniem na 2. sezon. Netflix ogłosił, że serial wróci w 2018 roku.

2. Scott Foley zagra agenta FBI w nowym komediodramacie. Aktor, który ostatnio grał w "Skandalu", dostał rolę agenta FBI w zamówionym przez ABC pilocie komediodramatu "Whiskey Cavalier". Serial, którego twórcą jest Bill Lawrence ("Scrubs"), a scenarzystą Dave Hemingson ("How I Met Your Mother"), opowiadać będzie nie do końca na poważnie o szpiegach, którzy ratują świat.

3. "The Walking Dead" z najsłabszą oglądalnością od lat. Otwierający 8. sezon odcinek "Mercy" miał oglądalność 11,4 mln/5,0. To najsłabsze otwarcie od czasów 3. sezonu (a słabsze demo miały tylko otwarcia 1. i 2. sezonu). Dla porównania premiera 7. sezonu miała oglądalność na poziomie 17,03 mln/8,4.

4. Sara Ramirez dostała pierwszą stałą rolę po "Chirurgach". Sara Ramirez dołączy do obsady "Madam Secretary". Zobaczymy ją w roli Kat Sandoval, błyskotliwej specjalistki od strategii politycznej, która dzięki Elizabeth (Tea Leoni) powróci do pracy po przerwie.

5. Powiększa się obsada pilota "Tremors". Do obsady serialowej wersji "Tremors" telewizji SyFy dołączyli P.J. Byrne ("Big Little Lies"), Hunter Parrish ("Weeds"), Ebonée Noel ("Wrecked"), Brandon Jay McLaren ("Ransom") i Haley Tju ("Bella and the Bulldogs").

REKLAMA