Netflix zaszalał z kampanią reklamową w Warszawie. Stacja rowerów miejskich w stylu "Stranger Things"

Fot. Netflix

0

Jeżeli próbowaliście w ostatnich dniach wypożyczyć rower na warszawskim Powiślu, mogliście się nieźle zdziwić. Stacja rowerów miejskich zagubiła się w czasie i wywróciła na drugą stronę.

"Mieszkańcy stolicy donoszą o tajemniczym zjawisku. W nocy z wtorku na środę coś dziwnego stało się z jedną ze stacji rowerów miejskich w centrum miasta. Wygląd miejsca oraz niewyjaśnione okoliczności zdarzenia mogą świadczyć o tym, że jest to wynik działania siły pozaziemskiej" - takiego maila dostaliśmy od Netfliksa, a na dowód, że to się dzieje naprawdę, przysłano nam także zdjęcia.

Widać na nich wyraźnie, że stacja rowerów miejskich na warszawskim Powiślu przeszła metamorfozę. Stojaki pokrywa jakaś lepka maź, a zamiast dobrze znanych wszystkim miejskich jednośladów stoją modele z lat 80., w tym BMX i Wigry 3. Wszystko to zaś oplatają konary drzew i pajęczyna. Zupełnie jak w "Stranger Things", w świecie po Drugiej Stronie.

Netflix zapowiada, że takich dziwnych zjawisk będzie w naszym kraju więcej. Doniesienia na bieżąco będą pojawiać się na fanpage'u "Stranger Things". 2. sezon serialu będzie dostępny jutro od godz. 9:00 rano na Netfliksie, a naszej recenzji możecie spodziewać się już dziś wieczorem.

stranger-warsaw01

stranger-warsaw02

stranger-warsaw03

stranger-warsaw04