7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Crown" (Fot. Netflix)

0

"The Crown" ma już nową królową na 3. i 4. sezon. "Preacher" z zamówieniem na 3. sezon. Obsada "Pose" Ryana Murphy'ego właśnie stała się niesamowita. A oprócz tego "Opowieść podręcznej", "The A Word" i nie tylko.

1. "The Crown" ma już nową królową na 3. i 4. sezon. Olivia Colman zagra królową Elżbietę w 3. i 4. sezonie "The Crown". Aktorka zastąpi Claire Foy, która opuszcza serial wraz z końcem 2. sezonu.

2. "Preacher" z zamówieniem na 3. sezon. "Preacher" powróci w 2018 roku z 3. sezonem, co ogłosił na Twitterze twórca serialu, Seth Rogen.

3. Niesamowita obsada "Pose" Ryana Murphy'ego. Do obsady serialu, którego akcja dzieje się w Nowym Jorku z lat 80. i obejmuje początki kultury LGBT, dołączyli Tatiana Maslany, James Van Der Beek, Kate Mara i Evan Peters. Peters i Mara wcielą się w parę z New Jersey, która zostaje wciągnięta w nowojorskie życie. Van Der Beek zagra szefa Petersa. Z kolei Maslany zobaczymy w roli nauczycielki tańca.

4. "Ten Days in the Valley" przesunięte na sobotę. "Ten Days in the Valley" nie poradziło sobie w niedzielnej ramówce ABC, w związku z czym zostało przesunięte na sobotę. W praktyce to oznacza koniec serialu po 1. sezonie.

5. Clea DuVall z ważną rolą w "Opowieści podręcznej". Znana z "Veepa" aktorka pojawi się w roli Sylvii, żony Emily.

6. "The A Word" wraca w listopadzie. BBC ogłosiło, że 2. sezon wystartuje 7 listopada.

7. "American Vandal" z 2. sezonem. Netflix ogłosił, że w 2018 roku możemy spodziewać się 2. sezonu "American Vandal".