Nowy serial Ryana Murphy'ego już w styczniu. Zwiastun "9-1-1" - procedurala w rewelacyjnej obsadzie

"9-1-1" (Fot. FOX)

Connie Britton odbiera telefon alarmowy, Angela Bassett jest policjantką, a Peter Krause ratuje świat jako strażak - takie rzeczy możliwe są tylko u Ryana Murphy'ego. Zobaczcie zwiastun "9-1-1".

Ryan Murphy w ostatnich latach tworzył seriale na każdy temat, od szkolnego musicalu, przez horror w różnych odsłonach, aż po historię procesu O.J. Simpsona i gwiazdorskiego pojedynku Bette Davis i Joan Crawford. Jedne podobały nam się mniej, inne bardziej, ale wszystkie łączyło jedno: znakomita obsada.

Tak będzie i tym razem. "9-1-1" to procedural, skupiający się na osobach wkraczających do akcji jako pierwsze, kiedy ktoś zadzwoni na telefon alarmowy. Będziemy oglądać pracę policjantów, strażaków, ratowników medycznych, a także osób odbierających telefon 911. Wszystkich łączy to, że pracują w ogromnym stresie, a jednak w zwiastunie nie brak też humoru.

Widzimy, jak Peter Krause spieszy na pomoc kobiecie, która ma owiniętego wokół szyi ogromnego pytona, a w innej scenie ratuje samobójczynię. Connie Britton odbiera telefon i tłumaczy, że są dwa rodzaje nagłych wypadków: takie, które zdarzają się co chwila (jak sytuacja z wężem) i "takie, które przychodzą bez ostrzeżenia", kiedy czyjeś życie wisi na włosku i trzeba bardzo szybko reagować. Pojawia się także Angela Bassett, która gra tutaj policjantkę.

"9-1-1" zadebiutuje w styczniu 2018 roku na kanale FOX.

REKLAMA