5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Marvel's Inhumans" (Fot. ABC)

0

IMAX przyznaje, że "Marvel's Inhumans" było błędem. Fred Armisen w obsadzie "The Last Man on Earth". Twórca "Smash" z nowym serialowym musicalem. A oprócz tego "Pogromcy duchów" i nie tylko.

1. IMAX przyznaje, że "Marvel's Inhumans" było błędem. Szef IMAX-a Rich Gelfond przyznał, że w przypadku "Marvel's Inhumans" doszło do rozminięcia się z oczekiwaniami widzów. Ludzie spodziewali się wysokobudżetowego blockbustera, a dostali zwykły pilot serialu telewizyjnego. Dlatego IMAX teraz będzie ostrożniej podchodził do inwestowania w seriale.

2. Fred Armisen w obsadzie "The Last Man on Earth". Fred Armisen pojawi się w 4. sezonie "The Last Man on Earth" w roli Karla, człowieka z interesującą przeszłością, któremu udało się przetrwać apokalipsę.

3. Twórca "Smash" z nowym serialowym musicalem. Josh Safran ("Smash", "Quantico") tworzy dwa nowe seriale: romantyczny musical "Mixtape" dla FOX-a, opowiadający o mieszkańcach Los Angeles, których łączy muzyka, i opowieść o duchach dla AMC.

4. Hannah Ware w nowym serialu twórcy "House of Cards". Hannah Ware dostała rolę w "The First", serialu Beau Willimona opowiadającym o misji na Marsa.

5. "Pogromcy duchów" jako serial Netfliksa? Dan Aykroyd jest za. Aktor powiedział, że nie miałby nic przeciwko temu, aby zobaczyć "Pogromców duchów" jako serial. Jego zdaniem można by na przykład zainspirować się "Stranger Things" i umieścić tytułowych bohaterów w szkole średniej.