6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" (Fot. Netflix)

0

Bracia Dufferowie pracują nad 3. sezonem "Stranger Things". Kevin Spacey przyznaje, że jest gejem, po aferze z aktorem ze "Star Treka". Wieczór panieński na zdjęciach z "Flasha". A oprócz tego "Good Girls Revolt" i nowe projekty.

1. Bracia Dufferowie pracują nad 3. sezonem "Stranger Things". W rozmowie z serwisem Deadline Matt i Ross Dufferowie powiedzieli, że scenariusz 3. sezonu "Stranger Things" już zaczął powstawać. A najtrudniejszą rzeczą jest śledzenie wszystkich wątków i budowanie ich wszystkich cały czas w tym samym tempie, tak żeby całość przypominała 8- czy 9-godzinny film.

2. Kevin Spacey przyznaje, że jest gejem, po aferze z aktorem ze "Star Treka". Znany ostatnio z serialu "Star Trek: Discovery" Anthony Rapp ujawnił, że 31 lat temu, kiedy miał 14 lat, Kevin Spacey składał mu propozycje o naturze seksualnej. Spacey zareagował błyskawicznie i napisał na Twitterze, że jest przerażony tą historią. Spotkania przed 30 laty co prawda już nie pamięta, ale jeśli coś takiego się zdarzyło, to prawdopodobnie był pijany i szczerze za to przeprasza. Dodał także, że był w związkach z kobietami i mężczyznami i że "teraz wybrał życie jako gej".

3. Ekipa "Good Girls Revolt" o tym, jak Amazon potraktował serial. "Good Girls Revolt" skasowano po 1. sezonie, a odpowiedzialny za to był m.in. Roy Price, który opuścił w październiku platformę Amazon z powodu oskarżeń o molestowanie seksualne. Dana Calvo, twórczyni serialu, twierdzi, że Price w ogóle serialu nie widział. Kiedy podczas spotkania z nim przedstawiane były pomysły na 2. sezon, używał imion aktorek, mówiąc o bohaterkach serialu. Dziś cała ekipa dostrzega ironię - facet, który skasował serial o dyskryminacji kobiet, wyleciał z pracy za molestowanie seksualne - i pojawiają się głosy, żeby serial w jakiś sposób przywrócić.

4. Twórca "Revenge" produkuje komediodramat dla CW. Muzyk i scenarzysta Rob Giles oraz Mike Kelley ("Revenge") tworzą serial "Near Beth Experience", opowiadający o cynicznej młodej komiczce, która przeżywa bliskie spotkanie ze śmiercią. Dziewczyna, która była totalną egoistką, zaczyna się zmieniać i pomagać innym.

5. Amy Poehler tworzy nową komedię dla NBC. Amy Poehler i Kim Rosenstock ("New Girl") piszą razem komedię, opowiadającą o samotnej od niedawna matce, która musi zwrócić się po pomoc do swojej rodziny.

6. Wieczór panieński na zdjęciach z "Flasha". Na imprezę w odcinku "Girls Night Out" wpadnie m.in. Amunet, grana przez Katee Sackhoff. Zdjęcia tutaj.

flash01

flash02