13 seriali powracających, które zobaczymy w listopadzie

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

1 2 3 4 5 6 7

Do listy 13 listopadowych nowości dorzucamy tyle samo serialowych powrotów. A wśród nich m.in. "Shameless", "Peaky Blinders", "The Girlfriend Experience" i "Wikingowie".

"The Girlfriend Experience" (sezon 2) - 5 listopada

W 2. sezonie "The Girlfriend Experience" (w polskiej wersji "Dziewczyna z doświadczeniem") nie zobaczymy już w ogóle Riley Keough jako Christine. Jej historia została zamknięta, a przed nami 14 odcinków, które opowiedzą dwie zupełnie nowe historie, dziejące się w Waszyngtonie i w Nowym Meksyku.

Waszyngtońską napisze i wyreżyseruje Lodge Kerrigan, a cała rzecz będzie osadzona w kręgach republikańskich polityków w okresie przed wyborami. Anna Friel wcieli się w Ericę Myles, dyrektor finansową republikańskiego PAC (zewnętrznej grupy wspierającej partię), zaś Louisa Krause zagra Annę Garner, kobietę, która zajmuje się dostarczaniem usług dziewczyn do wynajęcia.

Drugą część, dziejącą się w okolicach, które znamy z "Breaking Bad", wyreżyseruje i napisze Amy Seimetz. Carmen Ejogo zagra dziewczynę do towarzystwa, która znalazła się w programie ochrony świadków, uciekając przed pełnym przemocy związkiem.

1 2 3 4 5 6 7
REKLAMA