7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" (Fot. Netflix)

Zdjęcia do "House of Cards" zawieszone. "This Is Us" usunęło odniesienie do Kevina Spaceya. Halloweenowy teaser 3. sezonu "Ash vs Evil Dead". A oprócz tego "Z Archiwum X", "Good Omens" i nie tylko.

1. Zdjęcia do "House of Cards" zawieszone. Netflix i firma MRC, która produkuje "House of Cards", zdecydowały się zawiesić produkcję finałowego sezonu "House of Cards" na czas nieokreślony, po tym jak Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie seksualne. Przedstawiciele obu firm napisali we wspólnym oświadczeniu, że chcą dać sobie czas na zastanowienie się nad obecną sytuacją i zwrócenie się z tą sprawą do ekipy serialu.

2. "This Is Us" usunęło odniesienie do Kevina Spaceya. Odniesienie miało pojawić się w wyemitowanym wczoraj wieczorem odcinku "The 20s". W pierwszej wersji odcinka, którą amerykańscy krytycy dostali do recenzji przedpremierowo, współlokator Kevina z 2008 roku powiedział, że dostał pracę w filmie ze Spaceyem. W wersji, którą pokazano w TV, dialog został zmieniony.

3. Nowi aktorzy w obsadzie "Good Omens". Anna Maxwell Martin zagra Beelzebuba w nowym serialu Amazona. Z kolei Mireille Enos, Lourdes Faberes i Yusuf Gatewood wcielą się w Jeźdźców Apokalipsy.

4. Halloweenowy teaser 3. sezonu "Ash vs Evil Dead". Składający się z 10 odcinków sezon wystartuje 25 lutego.

5. Haley Joel Osment w 11. sezonie "Z Archiwum X". Haley Joel Osment ("Szósty zmysł") pojawi się gościnnie w odcinku skupiającym się na Skinnerze, z którego dowiemy się sporo o przeszłości zastępcy dyrektora FBI.

6. Caitlin FitzGerald w nowym serialu telewizji Starz. Caitlin FitzGerald dołączyła do obsady "Sweetbitter", adaptacji powieści Stephanie Danler o 22-latce, którą wciąga rozrywkowy Nowy Jork. Aktorka z "Masters of Sex" wcieli się w Simone, zajętą sobą specjalistkę od wina. Ponadto w serialu pojawią się Tom Sturridge ("The Hollow Crown"), Paul Sparks ("House of Cards"), Evan Jonigkeit ("Broad City"), Jasmine Matthews ("Heathers"), Daniyar ("Claws") i Eden Epstein.

7. "Powrót do Howards End" z datą premiery. Składający się z 4 odcinków miniserial wystartuje 12 listopada w BBC One.

REKLAMA