7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Crime Story" (Fot. FX)

"American Crime Story" wraca w styczniu. Mindy Kaling tworzy serialowe "Cztery wesela i pogrzeb". "Me, Myself & I" skasowane przez CBS. A oprócz tego "Homeland", "Once Upon a Time" i kolejne oskarżenia o molestowanie.

1. "American Crime Story" wraca w styczniu. "The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story" będzie mieć premierę 17 stycznia. Sezon będzie składał się z 10 odcinków.

2. Mindy Kaling tworzy serialowe "Cztery wesela i pogrzeb". Platforma Hulu zamówiła serialową antologię "Cztery wesela i pogrzeb", opartą na filmie z 1994 roku. Twórcami będą Mindy Kaling i Matt Warburton (scenarzysta "The Mindy Project"), a wśród producentów znajduje się także Richard Curtis, autor filmowego scenariusza. Każdy sezon będzie opowiadał perypetie innej grupki przyjaciół uwikłanej w weselne przygody.

3. "Me, Myself & I" skasowane przez CBS. Serial wyleciał z ramówki, ale CBS planuje kiedyś wyemitować pozostałe odcinki (łącznie zamówiono 13 odcinków). Teraz zastąpi go powracający "Man With a Plan".

4. Tiera Skovbye w obsadzie "Once Upon a Time". Znana z "Riverdale" aktorka pojawi się w 7. sezonie "Once Upon a Time" jako córka jednej z głównych postaci.

5. Aktorka z "House of Cards" w 7. sezonie "Homeland". Sandrine Holt pojawi się przynajmniej w dwóch odcinkach "Homeland". Szczegóły jej roli trzymane są w tajemnicy. Serwis Variety podaje także, że Lesli Margherita powróci jako Sharon. Premiery 7. sezonu "Homeland" możemy spodziewać się w pierwszym kwartale 2018 roku.

6. Kevin Spacey planuje udać się na leczenie w związku z oskarżeniami o molestowanie seksualne. Pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym PR-owcy Kevina Spaceya informują, że aktor robi sobie przerwę i planuje udać się na leczenie w związku z oskarżeniami o molestowanie seksualne. Szczegółów nie podano, nie wiemy także, co to oznacza dla "House of Cards".

7. Jeremy Piven oskarżony o molestowanie seksualne. Ariane Bellamar, która grała w "Ekipie", oskarżyła Jeremy'ego Pivena o niewłaściwe zachowanie.

Aktor wszystkiego się wyparł, ale na Instagramie pojawiło się już kolejne oskarżenie - ze strony znanej z "Longmire" Cassidy Freeman, która pisze, że pamięta, co Piven próbował jej zrobić, kiedy była młodsza.

REKLAMA