Zabójcza obsesja w teaserze "The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story"

"American Crime Story" (Fot. FX)

2. sezon "American Crime Story" zadebiutuje już w styczniu, a wraz z datą premiery pojawił się nowy, bardzo klimatyczny teaser. Sprawdźcie, jak w serialu prezentują się Gianni Versace i jego zabójca.

"The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story", czyli 2. sezon kryminalnej antologii Ryana Murphy'ego, tym razem opowiadający o morderstwie słynnego projektanta, zapowiada się na prawdziwą serialową ucztę. Także wizualną, bo jego twórca z pewnością nie przepuści okazji, by zaprezentować nam świat wielkiej mody w pełni jego blasku i przepychu. Widać to po zdjęciach obsady, widać również na nowym teaserze, równie olśniewającym, co niepokojącym.

W krótkim materiale mamy Gianniego Versacego (Edgar Ramirez) we własnej osobie, śpiącego spokojnie nad brzegiem swojego marmurowego basenu. Coś niebezpiecznego jednak wisi w powietrzu i szybko materializuje się w osobie Andrew Cunanana (Darren Criss), wyłaniającego się z tafli błękitnej wody i złowrogo zawisającego nad swoją przyszłą ofiarą. Zagrożenie czuć na kilometr, a atmosfery niesamowitości dodają mu jeszcze klimatyczne dźwięki, kolory i cienie.

Jak zawsze w przypadku produkcji Ryana Murphy'ego, zapowiedzi wyglądają świetnie - czy tak samo będzie się prezentował serial, zobaczymy już 17 stycznia, gdy "The Assassination of Gianni Versace" zadebiutuje na antenie FX. W obsadzie oprócz Ramireza i Crissa znajdują się też Penelope Cruz, Ricky Martin i Max Greenfield.

REKLAMA