6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

Ben Barnes powróci w 2. sezonie "Westworld". "Marvel's New Warriors" szuka nowej stacji. Romeo Miller pojawi się w "Famous in Love". A oprócz tego "Trollhunters", "Krypton" i nie tylko.

1. Ben Barnes powróci w 2. sezonie "Westworld". Ben Barnes, czyli serialowy Logan, kolega Williama, potwierdził, że zobaczymy go w 2. sezonie "Westworld". Szczegóły jego powrotu pozostają tajemnicą.

2. Aktor z "The Affair" w 6. sezonie "Nashville". Znany z "The Affair" Josh Stamberg pojawi się w "Nashville". Ponadto do obsady dołączyli Jake Etheridge, Rainee Lyleson, Jonah Ford i Dylan Arnold. Serial wraca w styczniu.

3. Paula Malcomson w nowym serialu "Krypton". Znana z "Raya Donovana" aktorka pojawi się w "Kryptonie" gościnnie w roli Charys, matki rodu El.

4. "Marvel's New Warriors" szuka nowej stacji. Telewizja Freeform zrezygnowała z młodzieżowego projektu Marvela (ale wciąż planuje emitować "Marvel's Cloak & Dagger"). Obecnie trwają poszukiwania nowej stacji dla serialu.

5. Romeo Miller pojawi się w "Famous in Love". Romeo Miller, czyli Lil’ Romeo, dostał powracającą rolę hip-hopowego artysty zwanego Pablo $$ w 2. sezonie "Famous in Love".

6. Zwiastun 2. sezonu "Trollhunters". Serial wraca 15 grudnia.

REKLAMA