6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Kogo cieszy zbliżający się koniec "Gry o tron"? KJ Apa opowiada o swoim wypadku samochodowym. Będzie serialowy spin-off "Bad Boys". A poza tym "Supergirl", "Z Archiwum X" i nie tylko.

1. Aktorzy z "Gry o tron" cieszą się z końca serialu. Role w serialu HBO zmieniły życia członków obsady, czyniąc ich gwiazdami, ale ci są zadowoleni, że zbliżają się do końca. "Cieszę się, że tego doświadczyłem, ale 8 lat mi wystarczy" - powiedział Kit Harington, odnosząc się do popularności, jaką zdobył dzięki serialowi. Wtóruje mu Maisie Williams, wyrażając zadowolenie, że po zakończeniu "Gry o tron" będzie miała czas na samodzielne wybieranie ról i kształtowanie własnej kariery.

2. KJ Apa mówi o swoim wypadku. Aktor z "Riverdale" odniósł się do wypadku samochodowego, któremu uległ jakiś czas temu, wracając do hotelu po całym dniu pracy. "To był błąd z mojej strony. Powinienem się zatrzymać i przespać, zamiast jechać dalej. Dzięki Bogu, nic mi się nie stało - mogło się skończyć znacznie gorzej". Wypadek nie zmienił jednak praktyk na planie "Riverdale": "Aktorzy nadal muszą sami przyjeżdżać do pracy i w porządku. Ekipa pracuje dłużej od nas, a też muszą to robić każdego dnia." - dodał Apa, mówiąc też, że producenci zapewnili mu odpowiednią opiekę po wypadku.

3. Powstanie serialowy spin-off "Bad Boys". Film z Willem Smithem i Martinem Lawrencem doczeka się telewizyjnego spin-offu, którego bohaterką będzie Syd Burnett, siostra granego przez Lawrence'a Marcusa. Zagra ją Gabrielle Union, która wcieliła się już w tę bohaterkę w 2. części filmu. W serialu, którego pilot zamówiło NBC, Syd będzie pracować jako detektyw w policji w Los Angeles, której życie mocno się skomplikuje, gdy nowa partnerka pozna jej sekret.

4. Zwiastun "No Activity". Komedia CBS All Access, której twórcami są Will Ferrell, Adam McKay i Funny or Die opowie m.in. o prozaicznych aspektach pracy policjantów biorących udział w akcji przeciwko kartelowi narkotykowemu oraz o podrzędnych kryminalistach. Premiera 12 listopada.

5. Oto nowa przeciwniczka "Supergirl". Odette Annable, czyli serialowa Sam, wkrótce pokaże swoje nowe oblicze, jako złowroga Reign. Tak prezentuje się w całej okazałości.

supergirl-reign

6. Nowy teaser "Z Archiwum X". Serial powraca z 11. sezonem na początku przyszłego roku.