Frank Castle i jego sojusznicy. Mamy nowe materiały promocyjne "Punishera"

"The Punisher" (Fot. Netflix)

0

"The Punisher" już niedługo wyruszy, by wymierzyć brutalną sprawiedliwość, ale wcale nie będzie w swojej misji osamotniony. Zobaczcie kolejne teasery i plakaty nowego serialu Netfliksa i Marvela.

17 listopada na Netfliksie pojawi się cały, 13-odcinkowy sezon niecierpliwie oczekiwanego serialu "The Punisher", w którym Jon Bernthal wcieli się w tytułowego mściciela i wypowie wojnę ludziom, którzy uknuli spisek sięgający głębiej, niż macki nowojorskiego półświatka. Wiadomo, że poznamy sporo faktów z przeszłości bohatera i dowiemy się, kto stoi za jego przemianą w zabójcę, którym kiedyś nie był. O tym ostatnim przypominają nam nowe teasery, przedstawiające Franka jako mężczyznę, któremu po stracie rodziny została tylko zemsta. Krwawa rzecz jasna.

Czasem jednak nawet takie jednoosobowe armie jak Punisher potrzebują sojuszników. W serialu nie powinno ich Frankowi zabraknąć, przede wszystkim w osobach Karen (Deborah Ann Woll), która zapewne będzie odpowiadać za wsparcie moralne; oraz Micro (Ebon Moss-Bachrach), specjalisty od technologii i również żołnierza, choć nieco innego rodzaju.

Obydwoje otrzymali własne plakaty (ten drugi nawet ruchomy), na których wyglądają na równie zdeterminowanych do walki, co tytułowy bohater. Poza nimi w obsadzie znajdują się jeszcze Ben Barnes, Amber Rose Revah, Michael Nathanson, Jaime Ray Newman, Jason R Moore i Daniel Webber. Showrunnerem serialu jest Steve Lightfoot.