7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Netflix

Uważajcie na fałszywe maile od Netfliksa z pytaniem o Wasze dane. "Divorce" i "Crashing" wracają w styczniu. Wentworth Miller opuszcza Arrowverse. A oprócz tego "New Girl", "Star Trek: Discovery" i nie tylko.

1. Uważajcie na fałszywe maile od Netfliksa z pytaniem o Wasze dane. Jeśli dostaliście maila od Netfliksa z groźbą, że Wasze konto zostanie zawieszone, jeśli nie zaktualizujecie danych, zignorujcie go. To nie są maile od Netfliksa, tylko scam. Ktoś próbuje wyciągnąć Wasze dane, z numerami kart kredytowych włącznie. Maile dostały miliony ludzi, także Polaków. Nie mamy jednak do czynienia z wyciekiem danych - te wiadomości wysyłane są w ciemno, niekoniecznie na adresy mailowe, które podawaliście Netfliksowi.

netflix-scam057

2. "Divorce" i "Crashing" wracają w styczniu. Seriale komediowe HBO powrócą 14 stycznia. Oba będą miały 8-odcinkowe sezony.

3. Jesse Rath dostał rolę w "Supergirl". Znany z "Defiance" aktor pojawi się w "Supergirl" jako Brainiac 5. Rola będzie powracająca.

4. Dermot Mulroney powróci do "New Girl". Dermot Mulroney pojawi się w kilku odcinkach 7. sezonu "New Girl" jako The Fancyman. Nie spodziewajcie się jednak, że on i Jess będą razem. W serialu będzie kilkuletni przeskok czasowy, a odpowiedź na pytanie, z kim będzie Jess, znajdziecie pod linkiem.

5. Wentworth Miller opuszcza Arrowverse. Aktor wcielający się w Leonarda Snarta zdradził, że obecnie kręci swoje ostatnie odcinki "Legends of Tomorrow" i "Flasha". Jak już informowaliśmy wcześniej, z "Legends of Tomorrow" odchodzi także Victor Garber.

6. Zapowiedź jesiennego finału "Star Trek: Discovery". Odcinek nosi tytuł "Into the Forest I Go", zobaczycie go w poniedziałek na Netfliksie.

7. Zdjęcia z odcinka "Once Upon a Time" z Reginą w roli głównej. 6. odcinek tego sezonu "Once Upon a Time" ma być bardzo ważny dla rozwoju fabuły. Dowiemy się więcej o "nowej Reginie" - będą flashbacki z nią i Drizellą. Zdjęcia tutaj.

ADELAIDE KANE, LANA PARRILLA

LANA PARRILLA

REKLAMA