8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Julianna Margulies w nowym serialu AMC. Toni Collette w serialu BBC i Netfliksa. Ed Westwick z "Plotkary" oskarżony o gwałt. A oprócz tego "House of Cards", "The Affair" i nie tylko.

1. Julianna Margulies w nowym serialu AMC. Znana z "Żony idealnej" aktorka pojawi się w serialu "Dietland" na podstawie książki Sarai Walker. Serial opowiadać będzie o obsesji na punkcie wagi i piękna. W centrum uwagi znajdować się będzie Plum Kettle (Joy Nash, czyli Señorita Dido z "Twin Peaks"), która chce się poddać operacji odchudzającej, ale przeszkadzają jej w tym feministki. Margulies z kolei wcieli się w Kitty Montgomery, ambitną redaktorkę magazynu, która nie wie, co robić, kiedy feministyczna organizacja bierze na cel członków jej rodziny. Twórczynią serialu, który zobaczymy w 2018 roku, jest Marti Noxon ("Buffy", "UnReal", "Mad Men").

2. Do telewizji wraca także Toni Collette. Aktorkę zobaczymy w nowym komediodramacie BBC i Netfliksa, zatytułowanym "Wanderlust". Serial będzie skupiał się na różnych relacjach w obrębie wielopokoleniowej rodziny. Collette wcieli się w terapeutkę, której małżeństwo znajdzie się na zakręcie po wypadku rowerowym. Serial napisze Nick Payne, autor broadwayowskiej sztuki "Constellations", w której grają Jake Gyllenhaal i Ruth Wilson.

3. Trójka nowych aktorów w obsadzie "The Affair". Russell Hornsby ("Grimm"), Tim Matheson ("Hart of Dixie") i Dina Meyer ("Kingdom") dostali role powracające w 4. sezonie "The Affair".

4. "The Mick" z dłuższym 2. sezonem. Komediowy serial FOX-a dostał zamówienie na 7 dodatkowych odcinków. To oznacza, że 2. sezon będzie liczył 20 odcinków.

5. Ed Westwick z "Plotkary" oskarżony o gwałt. Aktorka Kristina Cohen ("Californication") twierdzi, że Ed Westwick zgwałcił ją trzy lata temu, kiedy spała w jego domu, w gościnnej sypialni. Westwick napisał na Instagramie, że nie zna tej kobiety i nigdy w życiu żadnej kobiety nie zgwałcił ani nie przymusił do niczego.

6. Ekipa "House of Cards" twierdzi, że twórca serialu wiedział o zachowaniu Kevina Spaceya. Po tym jak wybuchł skandal z Kevinem Spaceyem w roli głównej, Beau Willimon, twórca "House of Cards", napisał, że nie miał o niczym pojęcia i nigdy nie był świadkiem takich zachowań na planie serialu. Co innego mówią członkowie ekipy netfliksowego hitu, którzy twierdzą, że Willimon wciska nam wszystkim kit. Producenci mieli nawet spotkanie, na którym dyskutowano zachowanie Spaceya, ale ostatecznie wszystko zostało potraktowane jak żart.

7. Aktor z "Shameless" aresztowany za jazdę (prawdopodobnie) po pijanemu. Ethan Cutkosky, czyli serialowy Carl, został aresztowany, po tym jak jechał zygzakiem. Aktora wypuszczono za kaucją, na razie jeszcze nie ma wyników jego testu na obecność alkoholu we krwi.

8. Khal Drogo i Daenerys znów razem. Jason Momoa i Emilia Clarke znów mieli okazję się spotkać, w wyraźnie zimniejszych okolicznościach przyrody.

REKLAMA