10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shameless" (Fot. Showtime)

Będzie 9. sezon "Shameless". "Dynastia" z zamówieniem na pełny sezon. Serial Reese Witherspoon i Jennifer Aniston kupiony przez Apple. A oprócz tego "Mr. Robot", "Dietland" i kolejne oskarżenia o molestowanie.

1. Będzie 9. sezon "Shameless". W niedzielę zadebiutował 8. sezon "Shameless", a telewizja Showtime już zamówiła sezon 9.

2. "Dynastia" z zamówieniem na pełny sezon. 1. sezon nowej "Dynastii" będzie liczyć 22 odcinki. Serial otrzymał zamówienie pomimo nie najlepszej oglądalności (ostatnio 740 tys./0,2). Zamówienia nie dostał za to "Valor", którego 1. sezon będzie miał tylko 13 odcinków (i nie ma większych szans na drugi, choć oczywiście wszystko się może zdarzyć).

3. NBC podaje daty styczniowych premier. 12 stycznia zadebiutuje 2. sezon "Taken", a poza tym NBC podało daty styczniowych powrotów seriali po świątecznej przerwie. Na samym początku stycznia wrócą takie tytuły jak "This Is Us", "The Good Place" czy "Will & Grace". Pełna rozpiska tutaj.

4. Robin Weigert i Rowena King dołączają do obsady "Dietland". Robin Weigert, którą ostatnio widzieliśmy w "Wielkich kłamstewkach" w roli terapeutki Nicole Kidman, tutaj także zagra terapeutkę. Z kolei Rowena King ("Of Kings and Prophets") pojawi się w serialu jako prezenterka telewizyjna. "Dietland" to nowy projekt AMC, opowiadający o obsesji na punkcie wagi i piękna. Jedną z głównych ról gra Julianna Margulies.

5. "Mr. Robot" powraca dziś do Canal+. 3. sezon "Mr. Robot" startuje w Canal+ w czwartek, 9 listopada, o godz. 21:00. Będziecie mogli obejrzeć od razu dwa nowe odcinki. Kolejne odcinki w kolejne czwartki.

6. Annie Potts jako babcia małego Sheldona. W 3. odcinku "Young Sheldon" pojawi się Annie Potts w roli Meemaw. I to będzie niezłe wejście.

7. Serial Reese Witherspoon i Jennifer Aniston kupiony przez Apple. Apple zamówiło od razu dwa sezony (20 odcinków) komedii Reese Witherspoon i Jennifer Aniston, opowiadającej o kulisach porannego programu TV.

8. Jeffrey Tambor oskarżony o molestowanie seksualne. Aktor został oskarżony o molestowanie przez transpłciową asystentkę w prywatnym wpisie na Facebooku. Rzecz miała wydarzyć się na planie "Transparent". Aktor natychmiast zareagował, mówiąc, że oskarżenie jest bezpodstawne i nigdy nie molestował ani jej, ani nikogo innego. Amazon planuje dokładnie zbadać sprawę.

9. Druga kobieta oskarża Eda Westwicka o gwałt. Była aktorka Aurélie Wynn napisała na Facebooku, że aktor z "Plotkary" zgwałcił ją w 2014 roku. Podobnie jak Kristina Cohen, Wynn twierdzi, że była w mieszkaniu Westwicka i spała po imprezie w jego gościnnej sypialni, kiedy to się wydarzyło.

10. Portia De Rossi pisze o koszmarnym przesłuchaniu ze Stevenem Seagalem. Julianna Margulies powiedziała ostatnio, że kiedy była młodsza, musiała uciekać z pokoju hotelowego Stevena Seagala. Teraz swoją historię dorzuciła Portia De Rossi, która napisała na Twitterze, że podczas przesłuchania Seagal oznajmił jej, że chemia jest ważna także poza ekranem, po czym rozpiął spodnie. Aktorka czym prędzej uciekła i zadzwoniła do swojej agentki, ta zaś zbagatelizowała sprawę.

REKLAMA