Niemieckie "Stranger Things"? Nie, to coś jeszcze dziwniejszego. Pełny zwiastun "Dark" - nowości Netfliksa

"Dark" (Fot. Netflix)

W grudniu Netflix zabierze nas na mroczną wycieczkę do niemieckiego miasteczka, w którym czas płynie inaczej. O co w tym wszystkim chodzi i co się tutaj dzieje? Zobaczcie zwiastun "Dark".

"Dark" to pierwszy niemiecki serial Netfliksa, który powinien spodobać się fanom takich tytułów, jak "The Missing" czy "Stranger Things". Akcja dzieje się współcześnie w niewielkim niemieckim miasteczku. Zniknięcie dwojga dzieci wywoła lawinę zdarzeń, które obnażą kłamstwa i zniszczone relacje pomiędzy członkami aż czterech różnych rodzin. W serialu nie zabraknie zwrotów akcji łączących obecne losy mieszkańców miasteczka z wydarzeniami z 1986 roku. "Dark" będzie miał w sobie coś z opowieści rodzinnej, ale także thrillera i opowieści z elementami nadprzyrodzonymi.

Autorami "Dark" są Baran bo Odar i Jantje Friese, którzy wcześniej stworzyli film "Who am I. Możesz być kim chcesz". W serialu występują Louis Hofmann, Oliver Masucci, Jördis Triebel, Maja Schöne, Sebastian Rudolph, Anatole Taubman, Mark Waschke, Karoline Eichhorn, Stephan Kampwirth, Anne Ratte-Polle, Andreas Pietschmann, Lisa Vicari, Angela Winkler i Michael Mendl. 1. sezon składa się z 10 odcinków, które zobaczymy na Netfliksie 1 grudnia.

Dark_POL

REKLAMA