Poznajcie The Upside Downs. Dzieciaki ze "Stranger Things" tańczą i śpiewają z Jamesem Cordenem

"The Late Late Show" (Fot. CBS)

Zanim stali się sławni dzięki "Stranger Things", Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin i Noah Schnapp śpiewali covery z Jamesem Cordenem. A teraz możecie zobaczyć ich ostatni wspólny występ.

James Corden i chłopaki ze "Stranger Things" zrobili fantastyczny skecz, w którym przemienili się w zespół The Upside Downs. Chłopcy chodzili razem do szkoły i zaczęli razem występować, ale wszystko zepsuł serial Netfliksa. Czwórce, którą znamy, powiodło się na przesłuchaniu, ale James niestety nie został Jedenastką i wylądował w strasznej pracy za biurkiem.

Skecz to tak naprawdę minidokument w stylu "Behind the Music" o zespole, który nigdy nie miał szansy zaistnieć. Ale zarówno gospodarz "The Late Late Show", jak i goszczący w jego programie Gaten Matarazzo, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin i Noah Schnapp, zrobili wiele, aby nas przekonać, że to prawdziwa historia.

Zobaczcie ich ostatni (i zarazem pierwszy) wspólny występ, w którym śpiewają miks przebojów R&B, w którym znalazło się "I Want You Back" Jackson 5, "My Girl" The Temptations i "Reach Out I’ll Be There" The Four Tops.

REKLAMA