6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Louie" (Fot. FX)

Louis C.K. przyznaje, że oskarżenia są prawdziwe, a FX zrywa z nim związki. Robert Knepper z "Prison Break" także oskarżony o molestowanie. A oprócz tego "The Originals", "The Mayor", Ellen Page w serialu Netfliksa.

1. Louis C.K. przyznaje, że oskarżenia są prawdziwe, a FX zrywa z nim związki. Louis C.K. wypuścił oświadczenie, w którym przyznał, że oskarżenia piątki kobiet, twierdzących, że masturbował się na ich oczach bez ich zgody, to prawda. Komik napisał, że żałuje tego, co zrobił, i że planuje teraz zrobić sobie długą przerwę.

Tymczasem telewizja FX zerwała wszelkie związki z nim. W praktyce to oznacza, że "Louie" już nie wróci, a poza tym Louis C.K. nie będzie już brać udziału w tworzeniu "Better Things", "Baskets", a także produkowanego przez FX Productions "One Mississippi" i nowości "The Cops". Produkcja tego ostatniego serialu została zawieszona. Błyskawicznie zareagował także Netflix, który ogłosił, że nie wypuści kolejnego stand-upu Louisa C.K. Pamela Adlon, która tworzy z Louisem C.K. "Better Things", powiedziała, że ona i jej rodzina są w szoku i że potrzebuje trochę czasu, żeby to wszystko przetrawić.

2. Robert Knepper z "Prison Break" także oskarżony o molestowanie. Kostiumografka Susan Bertram powiedziała, że incydent miał miejsce w 1991 roku na planie filmu "Gas Food Lodging". Knepper próbował ją zgwałcić, kiedy podrzucała ciuchy do jego kampera. Aktor twierdzi, że oskarżenie nie ma związku z prawdą.

3. BBC rezygnuje z emisji miniserialu z Edem Westwickiem. Po tym jak Ed Westwick został oskarżony o gwałt przez dwie kobiety, BBC zrezygnowało z emisji adaptacji "Ordeal by Innocence" Agathy Christie. Ponadto Westwick został zmuszony do zrobienia sobie przerwy od grania w komedii "White Gold", do czasu aż dowiemy się, jaka była prawda. Aktor mocno zaprzecza, że zgwałcił którąkolwiek z kobiet.

4. ABC zamawia więcej "Kevin (Probably) Saves the World" i "The Mayor". "Kevin (Probably) Saves the World" dostał zamówienie na trzy kolejne odcinki, tak że cały 1. sezon będzie liczył 15 odcinków. W przypadku "The Mayor" zamówiono trzy dodatkowe scenariusze.

5. Ellen Page w nowym serialu Netfliksa. Ellen Page dołączyła do obsady netfliksowego serialu "The Umbrella Academy", który będzie adaptacją komiksu, opowiadającego o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów. Page zagra Vanyę, rodzinną czarną owcę.

6. Znamy tytuł finału "The Originals". Finał "The Orignals" nosi tytuł "When the Saints Go Marching In". To zarazem tytuł nieoficjalnego hymnu Nowego Orleanu.

REKLAMA