8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Powrót "Deadwood" coraz bliżej. Plakaty z bohaterami "Marvel's Runaways". Laurie Metcalf pojawi się w "Supergirl". Melissa Benoist komentuje aferę z showrunnerem. A oprócz tego "Arrested Development", "Will & Grace" i nie tylko.

1. Zdjęcia do filmu "Deadwood" mają ruszyć jesienią 2018 roku. Powrót "Deadwood" coraz bliżej - TVLine donosi, że zdjęcia do filmu mają wystartować jesienią 2018 roku. HBO tego oficjalnie nie potwierdza, ale podczas letniego TCA dyrektor programowy stacji chwalił scenariusz Davida Milcha i mówił, że produkcja ruszy, jak tylko uda się zebrać z powrotem dawną obsadę.

2. Laurie Metcalf pojawi się w "Supergirl". Laurie Metcalf zagra matkę jednej z głównych postaci (większy spoiler pod linkiem). Zobaczymy ją po raz pierwszy w 2018 roku.

3. Pierwsze zdjęcia z planu 5. sezonu "Arrested Development". Więcej znajdziecie na Twitterze Tony'ego Hale'a.

4. Melissa Benoist komentuje aferę z showrunnerem "Supergirl". Andrew Kreisberg został oskarżony o niewłaściwe zachowanie w stosunku do kobiet z ekipy "Supergirl", "Flasha" i nie tylko. Oświadczenie Melissy Benoist, w którym ta nawet nie wymieniła Kreisberga z nazwiska, możecie znaleźć poniżej. Głos zabrała także Emily Bett Rickards - Felicity z "Arrow".

5. Michelle Dockery wspomina spotkanie z Harveyem Weinsteinem. W rozmowie z "The Guardian" aktorka powiedziała, że za czasów "Downton Abbey" spotkała Harveya Weinsteina. I choć nic się nie wydarzyło, pamięta do dziś, że czuła się niekomfortowo.

6. Aktorzy ze "Skandalu" pojawią się gościnnie w "Will & Grace". Dan Bucatinsky, Matthew Letscher i Barry Bostwick zagrają w drugiej części sezonu "Will & Grace".

7. Powiększa się obsada netfliksowego "The Good Cop". Josh Groban zagra nowojorskiego policjanta, syna Tony'ego Danzy. W policjantkę wcieli się także Monica Barbaro.

the-good-cop91

8. Plakaty z bohaterami "Marvel's Runaways". Wszystkie obejrzycie tutaj.

runaways01

runaways02

REKLAMA