8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

Patrick J. Adams i Meghan Markle opuszczą "Suits". Powstanie serialowy "Hitman". Kevin Bacon i Aldis Hodge w nowym serialu telewizji Showtime. A oprócz tego "Star Trek: Discovery", "Roseanne" i nie tylko.

1. Patrick J. Adams i Meghan Markle opuszczą "Suits". Patrick J. Adams i Meghan Markle, czyli Mike i Rachel, mają odejść ze "Suits" po 7. sezonie. Kontrakty obojga się kończą i oboje mają już inne życiowe plany (Adams ożenił się z Troian Bellisario, Markle jest związana z księciem Harrym). "Suits" będzie kontynuowane bez nich.

2. Więcej odcinków "Roseanne". W 2018 roku powróci "Roseanne", a ABC właśnie zamówiło dodatkowy odcinek. To oznacza, że całość będzie liczyć 9 odcinków. Pięć z nich już nakręcono i stacja jest bardzo zadowolona z rezultatu.

3. Nowe odcinki "Fuller House" przed świętami. Druga część 3. sezonu będzie mieć premierę 22 grudnia.

4. Menedżer Louisa C.K. przeprasza, że groził jego ofiarom. Dave Becky, menedżer Louisa C.K., groził dwóm kobietom, które oskarżały jego klienta o niewłaściwe zachowanie. Dziś za to przeprasza. Pamela Adlon już go zwolniła, ale lista klientów Becky'ego jest dłuższa i znajdują się na niej m.in. Aziz Ansari i Amy Poehler. Głos w sprawie Louisa C.K. zabrał także Marc Maron, który powiedział, że pytał go wcześniej o plotki, które chodziły na jego temat, i został okłamany.

5. Powstanie serialowy "Hitman". Serialowego "Hitmana" zamówiła platforma Hulu, a pisze go Derek Kolstad, scenarzysta filmu "John Wick".

6. Kevin Bacon i Aldis Hodge w nowym serialu telewizji Showtime. Kevin Bacon i Aldis Hodge ("The Underground") zagrają w pilocie osadzonego w Bostonie serialu dramatycznego "City on a Hill". Serial, produkowany przez Bena Afflecka i Matta Damona i pisany przez Chucka MacLeana, opowiadać będzie o "cudzie bostońskim" w latach 90. Przestępczość w mieście znacząco wtedy zmalała, po tym jak wprowadzono programy pomocy młodzieży z biednych dzielnic i dzieciakom, które weszły na przestępczą ścieżkę. Hodge wcieli się w prokuratora okręgowego, który pragnie zmieniać świat. Z kolei Bacon zagra jego nietypowego sojusznika, skorumpowanego agenta FBI, który najchętniej by wszystko zostawił po staremu.

7. Zapowiedź styczniowego powrotu "Star Trek: Discovery". Serial wróci 8 stycznia z drugą częścią sezonu.

8. Zwiastun 2. sezonu "The Arrangement". Składający się z 10 odcinków 2. sezon "The Arrangement" wystartuje 11 marca.

REKLAMA