Wielkie problemy w świecie superbohaterów. Zwiastun crossovera seriali z Arrowverse

"Legends of Tomorrow" (Fot. CW)

0

Dwa wieczory, cztery seriale, jeden ślub i mnóstwo superbohaterów. Zobaczcie zapowiedź "Crisis on Earth-X", czyli kolejnego wielkiego crossovera produkcji z Arrowverse.

Bohaterowie "Supergirl", "Arrow", "Flasha" i "Legends of Tomorrow" ponownie spotkają się ze sobą w jednej, wielkiej historii, którą CW pokaże w ciągu dwóch wieczorów - 27 i 28 listopada. Centralnym punktem crossovera ma być ślub Barry'ego (Grant Gustin) z Iris (Candice Patton), na który przybędzie całe superbohaterskie towarzystwo, i który rzecz jasna nie pójdzie zgodnie z planem. Zostanie bowiem zakłócony przez grupę złoczyńców z tytułowej Earth-X.

Ta ma być alternatywną rzeczywistością, w której naziści wygrali II wojnę światową, a Arrow, Flash i Supergirl są przestępcami. Zobaczymy zatem złowrogie wersje głównych bohaterów, a także inne wcielenia znajomych postaci, jak choćby widocznego w zapowiedzi Prometeusza. Wsparciem dla naszych superbohaterów mają z kolei być Citizen Cold (Wentworth Miller, który po tym sezonie opuszcza Arrowverse) oraz Raymond "Ray" Terrill grany przez Russela Toveya (ten będzie bohaterem nadchodzącego serialu animowanego "Freedom Fighters: The Ray").

Crossover rozpocznie się w "Supergirl", której fabuła ma być znacznie mocniej powiązana z resztą, niż to miało miejsce w zeszłym roku, po czym akcja przeniesie się do specjalnego, poniedziałkowego odcinka "Arrow". Dalszy ciąg historii zobaczymy we "Flashu", a wszystko zakończy się w "Legends of Tomorrow".