Kiedy 2. sezon "Opowieści podręcznej"? Pojawiła się data premiery i opis tego, co nas czeka

"The Handmaid's Tale" (Fot. Hulu)

0

Platforma Hulu podała daty premier seriali w 2018 roku. Wiemy już, kiedy powróci jej największy hit, "Opowieść podręcznej", i jaki twórcy mają plan na 2. sezon.

Najpopularniejsza produkcja Hulu i zarazem jeden z najbardziej chwalonych seriali tego roku powróci z 2. sezonem w kwietniu 2018 roku. Jeśli zastanawialiście się, w jakim kierunku zostaje rozwinięta fabuła książki Margaret Atwood, znamy odpowiedź i na to pytanie. Oto oficjalny opis sezonu.

2. sezon "Opowieści podręcznej" będzie ukształtowany przez ciążę Offred i jej trwającą walkę, by uwolnić swoje przyszłe dziecko od dystopijnych horrorów Gileadu. "Gilead jest w tobie" to ulubione powiedzenie Ciotki Lydii. W 2. sezonie Offred i wszystkie nasze postacie będą walczyć przeciwko - bądź podlegać - tej mrocznej prawdzie.

Oprócz orientacyjnej daty premiery 2. sezonu "Opowieści podręcznej" Hulu podało także, kiedy wróci z 3. sezonem "The Path" oraz kiedy wystartują nowości.

Powrotu "The Path" możecie spodziewać się 17 stycznia. Limitowany serial "The Looming Tower", oparty na książce, która zdobyła nagrodę Pulitzera, pojawi się 28 lutego. Z kolei 7 marca zadebiutuje "Hard Sun", nowy serial z Agyness Deyn i Jimem Sturgessem, opowiadający o dwójce policjantów, którzy mają zupełnie inne poglądy na kwestie moralne, a jednak będą musieli nauczyć się ze sobą współpracować, by przetrwać do końca świata.