Sarah Jessica Parker się rozwiodła, a Pete Holmes wciąż jest bezdomny. Trailery powrotów "Crashing" i "Divorce"

"Crashing" (Fot. HBO)

W styczniu powracają dwa seriale komediowe HBO, które łączy jedno: ich bohaterowie się rozwodzą i zaczynają życie od nowa. Zobaczcie zwiastuny 2. sezonu "Divorce" i "Crashing".

Na 14 stycznia HBO zapowiedziało powrót seriali komediowych "Crashing" i "Divorce". W tym pierwszym zobaczymy, jak Pete Holmes zaczyna godzić się z tym, że jego małżeństwo się skończyło, i szukać nowej miłości. W roli jego potencjalnej nowej dziewczyny pojawi się Jamie Lee, a poza tym niemal wszystko zostanie po staremu.

Pete nadal nie ma porządnej pracy ani mieszkania, za to dorobił się najwyraźniej reputacji faceta, którego lepiej nie gościć na swojej kanapie. Nie zabraknie znów świetnych gości: powróci Artie Lange, a oprócz niego pojawią się The Lucas Brothers, John Mulaney, Bill Burr, Penn Jillette i Whitney Cummings.

Z kolei w 2. sezonie "Divorce" Frances (Sarah Jessica Parker) i Robert (Thomas Haden Church) będą już oficjalnie rozwodnikami, którzy próbują odbudować swoje życie, każde z osobna. To oznacza powrót do randkowania i przelotnych związków, a w przypadku Roberta także zgolenie wąsów.

REKLAMA