7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Transparent" (Fot. Amazon)

Jeffrey Tambor opuszcza "Transparent". Sarah Silverman odnosi się do skandalu z Louisem C.K. Kolejni aktorzy w obsadzie "Dietland". Jeszcze jeden zwiastun "Godless" od Netfliksa. A oprócz tego "Dobre zachowanie", "The Originals" i nie tylko.

1. Jeffrey Tambor opuszcza "Transparent". Jeffrey Tambor ogłosił, że już nie wróci do "Transparent". Oskarżony o molestowanie seksualne aktor wydał oświadczenie, w którym oznajmił, że nie pisał się na to, co go spotkało. Tłumaczył już, że jego zachowanie zostało źle zinterpretowane i nikogo nie molestował. "Biorąc pod uwagę upolitycznioną atmosferę, która dotknęła nasz plan, nie widzę możliwości powrotu do 'Transparent'" - napisał Tambor.

2. Kolejni aktorzy w obsadzie "Dietland". Adam Rothenberg ("Ripper Street") dostał główną rolę męską w nowym serialu "Dietland". Zobaczymy go w roli policjanta, któremu spodoba się jedna z głównych bohaterek. Z kolei Ricardo Davila wcieli się w asystenta pracującego w magazynie prowadzonym przez Juliannę Margulies.

3. Aria Shahghasemi w finałowym sezonie "The Originals". Debiutujący aktor Aria Shahghasemi pojawi się w roli chłopaka, który spodoba się Hope. Jest możliwe, że będzie grać także w spin-offie, jeśli ten dojdzie do skutku.

4. Sarah Silverman: "Kocham Louiego, ale Louie zrobił te rzeczy". Sarah Silverman odniosła się do sprawy Louisa C.K., oskarżonego przez kilka kobiet o to, że masturbował się na ich oczach, choć nie dały mu na to zgody. Komiczka powiedziała, że te sprawy są jak wycinanie raka - to boli i nie jest to przyjemne, ale musimy to zrobić, żebyśmy byli zdrowsi jako społeczeństwo. Louis C.K. jest jej przyjacielem od 25 lat i jest jej smutno z tego powodu, że zrobił coś takiego, ale w tym momencie powinniśmy myśleć o kobietach, które są jego ofiarami.

5. "Dobre zachowanie" powraca dziś wieczorem do TNT Polska. 2. sezon będzie mieć premierę 20 listopada o godz. 21:00 w TNT.

6. Netflix zamawia włoski serial o nastoletnich prostytutkach. Netflix zamówił 8-odcinkowy serial "Baby", opowiadający o prostytucji nastolatek w Rzymie i luźno powiązany ze sprawą baby squillo, w którą zamieszany był mąż wnuczki Mussoliniego.

7. Jeszcze jeden zwiastun "Godless" od Netfliksa. Klimatyczny western zadebiutuje w środę, 22 listopada.

REKLAMA