6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Canal+ i HBO w ofercie serwisu Player.pl. Zwiastun i data premiery 3. sezonu "Magików". Jessica Szohr z "Plotkary" broni Eda Westwicka. A oprócz tego "Timeless", nowy kolumbijski serial Netfliksa i nie tylko.

1. Canal+ i HBO w ofercie Player.pl - bez umowy z operatorem. W ofercie serwisu Player.pl pojawiły się pakiety ze stacjami Canal+ (80 lub 100 zł miesięcznie) i HBO (dodatkowo 25 zł miesięcznie). Szczegóły pakietów pod linkiem - niestety nie są one tanie.

2. Zwiastun 3. sezonu "Magików". Serial wróci 10 stycznia 2018.

3. Arden Cho w "Chicago Med". Znana z "Teen Wolfa" aktorka pojawi się w "Chicago Med" w roli Emily, adoptowanej siostry doktora Ethana Choi (Brian Tee).

4. Netflix zamawia kolumbijski serial. Netflix wraz z Dynamo - kolumbijskim producentem "Narcos" - stworzą nowy serial. Fabuła skupiać się będzie na młodej detektywce i jej partnerze, którzy badają sprawę dziwnych morderstw nad Amazonką, przy granicy z Brazylią. Scenariusz napisze Carlos Contreras ("El Chapo").

5. Jessica Szohr broni Eda Westwicka. Jessica Szohr, czyli Vanessa z "Plotkary", wystąpiła w obronie Eda Westwicka, który został oskarżony przez kilka kobiet o molestowanie seksualne. Aktorka powiedziała w rozmowie z "Cosmopolitan", że zna Eda od lat, wie, że jest wspaniałym człowiekiem i nie sądzi, aby był w stanie postawić kogoś w takiej sytuacji. Szohr przyznała, że nie wie, co się wydarzyło, bo nie była świadkiem żadnej z tych sytuacji, ale ma nadzieję, że oskarżenia nie są prawdziwe, i liczy na to, że prawda ujrzy światło dzienne - jaka by ona nie była.

6. Michael Rady dołącza do obsady "Timeless". Michael Rady (ostatnio "Jane the Virgin") dostał powracającą rolę żołnierza I wojny światowej, który zostanie uratowany przez dwie serialowe panie. Składający się z 10 odcinków 2. sezon "Timeless" zobaczymy w 2018 roku.

Day at the office. #timelessseason2 @nbctimeless

Post udostępniony przez Michael Rady (@michaeljrady)