5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Anne" (Fot. CBC)

Seth Meyers poprowadzi galę rozdania Złotych Globów. Ekipa "Superstore" tworzy komedię o kosmitach. Wystartowały zdjęcia do 2. sezonu "Ani, nie Anny". A oprócz tego "The L Word" i nie tylko.

1. Seth Meyers poprowadzi galę rozdania Złotych Globów. Ceremonia rozdania Złotych Globów 2018 odbędzie się 7 stycznia, Seth Meyers już oficjalnie jest jej gospodarzem.

2. Ekipa "Superstore" tworzy komedię o kosmitach. Telewizja NBC zamówiła serial komediowy "American Alien", opowiadający o rodzeństwie z klasy robotniczej, które mieszka w Tucson w Arizonie i w wolnych chwilach zajmuje się chronieniem kosmitów. Serial pisze Teller Ornelas, wśród producentów znajduje się America Ferrera.

3. Alan Powell w stałej obsadzie "Quantico". Znany m.in. z "Nashville" aktor i muzyk wcieli się w agenta działającego pod przykrywką.

4. Nowe "The L Word" ma już showrunnerkę. Produkcję "The L Word" w nowej odsłonie poprowadzi Marja-Lewis Ryan, która stworzyła m.in. czekający na premierę film "6 Balloons" z Abbi Jacobson i Dave'a Franco, a także pisze reboot "Splash".

5. Wystartowały zdjęcia do 2. sezonu "Ani, nie Anny". W Ontario i na Wyspie Księcia Edwarda ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu "Ania, nie Anna", który będzie miał 10 odcinków. Do obsady dołączyli nowi aktorzy: Dalmar Abuzeid, który zagra Sebastiana, i Cory Grüter-Andrew, który wcieli się w Cole'a. Premiera w przyszłym roku, pierwsza fotka z planu poniżej.

ania02

REKLAMA