Steve i Dustin w ogniu dziwnych pytań. Zobaczcie nietypowy wywiad duetu ze "Stranger Things"

Fot. Wired

0

Wszystko, co chcieliście wiedzieć o "Stranger Things", właśnie dostało odpowiedź. A to za sprawą Joe Keery'ego i Gatena Matarazzo, którzy zmierzyli się z pytaniami wprost z internetowej wyszukiwarki.

Ze wszystkich atrakcji, jakie zafundował nam 2. sezon "Stranger Things", duet Steve'a (Joe Keery) i Dustina (Gaten Matarazzo) był zdecydowanie najbardziej niespodziewaną. Zaskakujący bromance pomiędzy bohaterami oglądało się kapitalnie, ale okazuje się, że ci dwaj mają świetną chemię również poza serialem, choćby w najdziwniejszej sytuacji. A do takich z pewnością zalicza się wywiad dla serwisu Wired, w którym odpowiadali na najczęściej wyszukiwanie w Google pytania dotyczące "Stranger Things".

Te natomiast, jak przystało na kreatywność internautów, były naprawdę różnorakie. Od normalnych, jak czy "Stranger Things" zostało oparte na prawdziwej historii, czy zainspirowała je twórczość Stephena Kinga albo na ile jest podobne do "Goonies", aż do zupełnie abstrakcyjnych. Takich jak, czy "Stranger Things" Jennifer Lawrence (cokolwiek to znaczy) lub czy Gaten Matarazzo jest tego wart (nie, nie wiemy czego).

Wiemy za to kilka innych rzeczy, choćby to, że Joe Keery ani nie jest spokrewniony z Benem Schwartzem, ani nie jest w ciąży. Tak, to ostatnie pytanie też padło, a lepsza od niego jest tylko reakcja Gatena Matarazzo. No jak tych chłopaków nie lubić?