"Firma" w AXN, "Suburgatory" i "Enlightened" w HBO

W polskich stacjach w lutym pojawi się kilka ciekawych premier. AXN wyemituje "Firmę" Grishama, a HBO "Enlightened", "Suburgatory" i "Camelot".

19 lutego o godz. 22:00 w AXN będzie można zobaczyć pierwszy odcinek "Firmy", nowego prawniczego thrillera, będącego kontynuacją wydarzeń znanych z filmu z Tomem Cruise'em. W produkcji serialu uczestniczy sam John Grisham. AXN będzie pokazywać go w niedzielne wieczory.

Ciekawe propozycje dla fanów seriali ma też w lutym HBO. 6 lutego ruszy "Iluminacja" ("Enlightened") z Laurą Dern w roli głównej. Aktorka za tę rolę dostała nominację do Złotego Globu. HBO będzie prezentować po dwa odcinki serialu.

27 lutego na HBO Comedy polscy widzowie zobaczą pierwszy odcinek sympatycznego serialu "Suburgatory" z Jane Levy w roli głównej. W polskiej telewizji będzie on nosił tytuł - spróbowalibyście to zgadnąć! - "Podmiejski czyściec". 11 lutego z kolei ruszy na antenie HBO "Camelot".

Już dzisiaj (15 stycznia) od godz. 2:00 w nocy na antenie HBO i HBO HD będziecie mogli oglądać transmisję z gali rozdania Złotych Globów.

REKLAMA