5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." (Fot. ABC)

Pierwsze 17 minut premiery 5. sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". BBC tworzy telewizyjną wersję "Nędzników". Naya Rivera z "Glee" aresztowana za przemoc domową. A oprócz tego "Crazy Ex-Girlfriend" i nie tylko.

1. Pierwsze 17 minut premiery 5. sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Serial wraca 1 grudnia (dzień później na polskim ShowMaksie), a już teraz Marvel udostępnił bardzo długi fragment pierwszego z nowych odcinków.

2. Aplikacja "Mosaic" dostępna na Androidzie. Jeśli chcecie sprawdzić, o co chodzi z kontrolowaniem narracji przez widza w nowym serialu Stevena Soderbergha, już możecie to zrobić także na urządzeniu z Androidem.

3. BBC tworzy telewizyjną wersję "Nędzników". "Les Miserables" pojawi się na małym ekranie dzięki telewizji BBC. Scenariusz 6-odcinkowego serialu pisze Andrew Davies, zdjęcia ruszają w przyszłym roku w Belgii.

4. Naya Rivera z "Glee" aresztowana za przemoc domową. Aktorka odpowie za pobicie męża Ryana Dorseya.

5. Nowa piosenka z "Crazy Ex-Girlfriend". W tym tygodniu serial ma przerwę, ale podczas Vulture Festival zaprezentowano "Very First Penis I Saw" - czyli nowy występ Pauli (Donna Lynne Champlin). Piosenka jest odą do pierwszego chłopaka i pierwszych doświadczeń seksualnych tej bohaterki.

REKLAMA