5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" (Fot. Netflix)

Przedłuża się przerwa w produkcji "House of Cards". Chris Carter broni 10. sezonu "Z Archiwum X". David Lynch nigdy nie powie nie "Miasteczku Twin Peaks". A oprócz tego crossover seriali z Arrowverse i nie tylko.

1. Przedłuża się przerwa w produkcji "House of Cards". Przerwa w zdjęciach do finałowego sezonu "House of Cards" potrwa do 8 grudnia, czyli o dwa tygodnie więcej niż początkowo planowano. Podczas gdy scenarzyści pracują nad nową wersją scenariusza, już bez Kevina Spaceya, wszelkie inne prace są wstrzymane. Producenci zapewniają, że serialowa ekipa dostanie wynagrodzenie także za ten dodatkowy czas przerwy.

2. Chris Carter broni 10. sezonu "Z Archiwum X". Twórca kultowego serialu powiedział, że powrót po 12 latach nie mógł być prosty. "To jak starzy przyjaciele, którzy wracają do siebie. Musieliśmy pozbyć się pewnej sztywności" - oznajmił Carter w rozmowie z TVLine. I dodał, że serial jest teraz w świetnej formie. Z nowych odcinków, które startują już 3 stycznia, Carter w szczególności poleca ten napisany i wyreżyserowany przez Darina Morgana. "Oryginalny, inteligentny, zabawny... wszystko, czego oczekujecie" - powiedział twórca "Z Archiwum X", dodając, że to będzie także duże połączenie ze starymi odcinkami serialu.

3. David Lynch nigdy nie powie nie "Miasteczku Twin Peaks". W wywiadzie dla The Hollywood Reporter David Lynch powiedział, że już się nauczył, żeby nigdy nie mówić nigdy. Możliwe więc, że będzie kolejny sezon "Miasteczka Twin Peaks", ale na razie jest za wcześnie, żeby o tym mówić.

4. Emocje, złe sobowtóry i inne cuda w crossoverze seriali z Arrowverse. Crossover rusza już dziś w nocy, a aktorzy zapowiadają ślub, a także bitwę ze złymi sobowtórami (Dark Arrow, Dark Flash i Overgirl). Stephen Amell mówi, że to będzie coś więcej niż crossover - raczej wydarzenie na miarę finału Super Bowl. Z kolei Caity Lotz i Maisie Richardson-Sellers z "Legends of Tomorrow" obiecują bardzo dużo emocji i ważnych wydarzeń dla rozwoju postaci. To nie będzie tylko jedna wielka walka, to będzie także okazja, żeby bardziej zajrzeć w głąb postaci.

5. Sara Ramirez nie żałuje, że opuściła "Chirurgów". W wywiadzie dla EW.com Sara Ramirez powiedziała, że decyzja o opuszczeniu "Chirurgów" zdecydowanie była dobra i że trwająca 1,5 roku przerwa od grania (teraz możecie ją oglądać w "Madam Secretary") pozwoliła jej spojrzeć na pewne sprawy z dystansu i zobaczyć, jakie rzeczy są dla niej najważniejsze.

REKLAMA