7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Netflix

0

CBS kasuje "Wisdom of the Crowd" po kolejnych oskarżeniach Jeremy'ego Pivena o molestowanie. Wilson Bethel w obsadzie "Daredevila". Courtney B. Vance w nowym serialu FX. A oprócz tego królewskie wesele w "Suits" i nie tylko.

1. CBS kasuje "Wisdom of the Crowd". Serial zakończy się po 13 odcinkach, mimo że wcześniej zamówiono jeszcze dziewięć. A grający główną rolę Jeremy Piven będzie musiał poradzić sobie z kolejnymi oskarżeniami o molestowanie seksualne (kilka dni temu pojawiło się już czwarte).

2. Wilson Bethel w obsadzie 3. sezonu "Daredevila". Znany z "Hart of Dixie" aktor dostał stałą rolę w "Daredevilu". Zagra agenta FBI, który odegra ważną rolę w konfilkcie pomiędzy głównym bohaterem i Kingpinem.

3. "Man with a Plan" i "Superior Donuts" z pełnymi sezonami. CBS zamówił więcej odcinków obu seriali komediowych.

4. James Franco i Kevin Hart gospodarzami "Saturday Night Live". James Franco poprowadzi program 9 grudnia, a Kevin Hart 16 grudnia. Goście muzyczni to kolejno SZA i Foo Fighters.

5. Meghan Markle z serialu "Suits" zaręczona z księciem Harrym. Para oficjalnie ogłosiła zaręczyny, wesele planowane jest na wiosnę 2018 roku. Aktorka zapowiedziała, że nie tylko odchodzi ze "Suits", ale też całkiem kończy karierę, by skupić się na nowych obowiązkach.

6. Courtney B. Vance w nowym serialu kryminalnym FX. Znany z "American Crime Story" aktor zagra główną rolę w serialu "Heist 88", opartym na prawdziwej historii skazanego oszusta Armanda Moore'a. Serial pisze Dwayne Johnson-Cochran, a reżyseruje Anthony Hemingway.

7. W "Major Crimes" szykuje się ślub. Sharon i Andy powiedzą "tak" - więcej zdjęć tutaj.

27012_005 Major Crimes Ep 605 - Sanctuary City: Part 5 EC