8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Doctor" (Fot. ABC)

0

Meghan Markle oficjalnie opuszcza "Suits". "The Good Doctor" będzie w grudniu w TVP2. "Spisek prochowy" pojawi się w HBO i HBO GO. A oprócz tego "Legion", "El Chapo", "Erased" i nie tylko.

1. Meghan Markle oficjalnie opuszcza "Suits". Telewizja USA Network ostatecznie potwierdziła, że po 7. sezonie z serialu odejdzie Meghan Markle. Aktorka grająca Rachel właśnie ogłosiła swoje zaręczyny z księciem Harrym i koniec kariery.

2. "The Good Doctor" w TVP2. Telewizyjna Dwójka rozpocznie emisję nowego serialu twórcy "House'a" 14 grudnia o godz. 21:05.

3. Saïd Taghmaoui opuszcza "Legion". Aktor, który miał się wcielić w Amahla Farouka, czyli Shadow Kinga, w 2. sezonie "Legionu", opuścił obsadę. Jego rola będzie obsadzona na nowo.

4. "Spisek prochowy" ("Gunpowder") w grudniu w HBO GO. Brytyjski serial z Kitem Haringtonem i Liv Tyler startuje 19 grudnia w HBO GO i 15 stycznia w HBO.

5. Garrett Morris w "MacGyverze". Aktor znany z występów w "Saturday Night Live", a także "2 Broke Girls", pojawi się gościnnie w 2018 roku w roli właściciela Willy's House of Voodoo w Nowym Orleanie.

6. Zwiastun 2. sezonu "El Chapo". Serial wraca 15 grudnia.

7. Zwiastun "Erased" - japońskiego serialu Netfliksa. Aktorski serial "Erased", oparty na mandze pod tym samym tytułem, będzie mieć premierę 15 grudnia. Zwiastun na razie tylko w oryginale.

8. Amerykańskie "Drunk History" wraca w styczniu. 5. sezon "Drunk History" wystartuje 23 stycznia w Comedy Central. Pojawią się w nim m.in. Paget Brewster, Tiffany Haddish, Jack McBrayer, Mandy Moore, Busy Philipps, Amber Ruffin, Alexander Skarsgård i Evan Rachel Wood. Tego samego dnia powróci z 3. sezonem "Another Period".