"Dynastia" ma już nową Alexis i jest to casting idealny. Pierwsze zdjęcie Nicollette Sheridan w kultowej roli

Joan Collins jako oryginalna Alexis

Kto może zagrać największą zołzę, jaka kiedykolwiek stąpała po serialowej ziemi? Oczywiście ktoś z doświadczeniem! Zobaczcie Nicollette Sheridan - Edie z "Gotowych na wszystko" - w roli Alexis.

Na pojawienie się Alexis w nowej "Dynastii" fani oryginału czekają chyba najbardziej - i wszystko wskazuje na to, że nie będą zawiedzeni. Kultową postać w nowej wersji zagra Nicollette Sheridan, czyli Edie Britt z "Gotowych na wszystko". To pierwsza rola tej aktorki od 2009 roku, kiedy to opuściła z hukiem Wisteria Lane. Wcześniej Sheridan grała w operze mydlanej "Knots Landing".

Jak podała telewizja CW, Alexis Carrington "powróci niespodziewanie do świata Blake'a, Fallona i Stevena, rzucając wyzwanie małżeństwu Blake'a z Cristal, szukając sposobu na zbliżenie się do swoich dzieci i walcząc o to, co do niej należy". Innymi słowy, czeka nas bardzo dużo dramatów w stylu typowym dla opery mydlanej.

Sallie Patrick, producentka i scenarzystka nowej "Dynastii" powiedziała w rozmowie z TVLine, że będą easter eggi, które zapowiadać będą pojawienie się Alexis. Publika będzie wiedzieć, że ona się pojawi. W oryginale było inaczej - postać grana przez Joan Collins wpadła do serialu znienacka w 2. sezonie i już samo jej wejście było wielkim twistem i niespodzianką. Teraz będzie inaczej, bo publika wie, kim jest Alexis i że prędzej czy później będzie obecna także w nowej wersji tej historii. Dlatego jej nadejście będzie zapowiedziane i spodziewane - przynajmniej dla widzów, bo z bohaterami może być różnie.

Daty pojawienia się Alexis na razie nie znamy. Ale ponieważ ogłoszono już, kto ją zagra, i wypuszczono pierwsze zdjęcie, mamy prawo myśleć, że kultowa bohaterka w nowej wersji zadebiutuje już w 1. sezonie "Dynastii".

dynasty-alexis-nicollette-sheridan

REKLAMA